Dodaj do ulubionych

Quake w komorce

07.01.04, 13:55
Rumuńska firma programistyczna exoSyphen Studio zaprezentowała wersję beta
popularnej gry Quake, która jest klasyczną strzelanką 3D ale przeznaczona
jest dla smartphonów pracujących pod kontrola systemu Windows Mobile 2003.
Jest to pierwsza wersja gry na ten system operacyjny, w której można
swobodnie wybierać broń i wykorzystywać ją.

Zrodlo:
www.e-gsm.pl/s1.php3?id=wiecej&id2=2711
Obserwuj wątek
    • Gość: Agnieszka Re: Quake w komorce IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.01.04, 14:34
      a ja nie w zwiazku z tematem

      tez mam t610, fajny telefon nie? :D:D:D:D:D

      pozdrawiam - Aga
      • nbf Sony Ericsson T610 07.01.04, 15:32
        Jestem bardzo zadowolony z T610.

        Nie podobaja mi sie tylko dwie rzeczy:
        - fatalna jakosc zdjec (288x352)
        - brak opcji "urodziny" w kalendarzu
        • Gość: Agnieszka Re: Sony Ericsson T610 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.01.04, 20:49
          a ja uwazam ze zdjecia wcale nie sa takie najgorsze :-) duzo zalezy oczywiscie
          od oswietlenia, odleglosci itp. ale zdjecie, ktore ostatnio sobie zrobilam tm
          telefonem przeslane na komputer wyglada calkiem niezle :-)

          a czy urodzin nie mozna zastapic funkcja rocznica?
          • nbf Re: Sony Ericsson T610 07.01.04, 21:22
            Resolution jest niska w porownaniu do mozliwosci innych telefonow. Widzialas
            zdjecia robione innymi telefonami? Swiatlo jest bardzo istotne :)

            Jesli chodzi o funkcje "urodziny" to korzystalem z niej gdy mialem Nokia 7110.
            Telefon sam obliczal wiek solenizanta i nie pytal o zbedne informacje takie
            jak "lokalizacja". W starym T68i i nowym T610 praktycznie nie korzystam z
            kalendarza.

            Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka