nbf
07.01.04, 13:55
Rumuńska firma programistyczna exoSyphen Studio zaprezentowała wersję beta
popularnej gry Quake, która jest klasyczną strzelanką 3D ale przeznaczona
jest dla smartphonów pracujących pod kontrola systemu Windows Mobile 2003.
Jest to pierwsza wersja gry na ten system operacyjny, w której można
swobodnie wybierać broń i wykorzystywać ją.
Zrodlo:
www.e-gsm.pl/s1.php3?id=wiecej&id2=2711