Gość: greg IP: *.krak.tke.pl 14.10.09, 19:01 takie rozdzielczosci ekranu to byly 5 lat temu! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja! Samsung CorbyTXT IP: *.hutapokoj.com.pl 14.10.09, 19:03 brak wi-fi? dziekuje nie kupie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nonieno Samsung CorbyTXT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 19:30 dobra przestalem czytac po "od telefonu za 550...(...)" moj spv za 500 ma windows mobile, gps, do tego antenke i uchwyt do auta, wi fi, i ogolnie mozna na nim instalowac i rozbudowywac go nieskonczenie jak windowsa na kompie, pozdrawiam i niedajcie sie zrobic w bambuko Odpowiedz Link Zgłoś