Dodaj do ulubionych

Samsung CorbyTXT

IP: *.krak.tke.pl 14.10.09, 19:01
takie rozdzielczosci ekranu to byly 5 lat temu!
Obserwuj wątek
    • Gość: ja! Samsung CorbyTXT IP: *.hutapokoj.com.pl 14.10.09, 19:03
      brak wi-fi? dziekuje nie kupie
    • Gość: nonieno Samsung CorbyTXT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.09, 19:30
      dobra przestalem czytac po "od telefonu za 550...(...)" moj spv za 500 ma
      windows mobile, gps, do tego antenke i uchwyt do auta, wi fi, i ogolnie mozna
      na nim instalowac i rozbudowywac go nieskonczenie jak windowsa na kompie,
      pozdrawiam i niedajcie sie zrobic w bambuko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka