Dodaj do ulubionych

Nokia 6310i

20.01.04, 22:25
jak sie tam przypsuje dzwieki do danej osoby wpisanej w ksiazke telefoniczną?
Obserwuj wątek
    • Gość: Mar Re: Nokia 6310i IP: *.skorosze.2a.pl 21.01.04, 04:10
      tak całkiem dźwięk do osoby to się chyba nie da - ale można przypisać dźwięk do
      grupy osób. No a w grupie może być np. tylko jedna osoba.
    • Gość: elPepe Re: Nokia 6310i IP: *.hertz.jippii.com 21.01.04, 07:56
      w Nokii 3210 i 3310 mozna bylo dopisac dzwiek do osoby. Tu tak jak juz napisano
      mozesz dopisac do grupy i pozmieniac nazwy grup.
      Wlacz telefon i prawy guzik KONTAKTY ; tam w opcjach powinno byc to znaczy
      podkategoria Grupy!
      Wejdz w dana grupe i wtedy mozesz zmieniac.
      Teraz juz nie pamietam bo w nowszych modelach jest Kontaktach ale w 6310i moze
      byc to jakos "ukryte" KOntakty - Opcje - Grupy!
      powodzenia,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka