peter.steele 20.01.04, 22:25 jak sie tam przypsuje dzwieki do danej osoby wpisanej w ksiazke telefoniczną? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mar Re: Nokia 6310i IP: *.skorosze.2a.pl 21.01.04, 04:10 tak całkiem dźwięk do osoby to się chyba nie da - ale można przypisać dźwięk do grupy osób. No a w grupie może być np. tylko jedna osoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elPepe Re: Nokia 6310i IP: *.hertz.jippii.com 21.01.04, 07:56 w Nokii 3210 i 3310 mozna bylo dopisac dzwiek do osoby. Tu tak jak juz napisano mozesz dopisac do grupy i pozmieniac nazwy grup. Wlacz telefon i prawy guzik KONTAKTY ; tam w opcjach powinno byc to znaczy podkategoria Grupy! Wejdz w dana grupe i wtedy mozesz zmieniac. Teraz juz nie pamietam bo w nowszych modelach jest Kontaktach ale w 6310i moze byc to jakos "ukryte" KOntakty - Opcje - Grupy! powodzenia, Odpowiedz Link Zgłoś