Dodaj do ulubionych

Bramka do ery

17.03.04, 12:49
Czy mógłby ktoś podać mi adres do wysyłania smsów bezpłatnych na erę i inne
sieci. Zależy mi szczególnie na erze.
Obserwuj wątek
    • barracuda7110 Re: Bramka do ery 17.03.04, 22:17
      A ja poproszę o listę stacji benzynowych, na których mogę za darmo zatankować.
      Nie jestem wybredny wystarczy mi bezołowiowa 95... :-/.

      Podobno telefony komórkowe mają możliwość wysyłania smsów a nasi operatorzy nie
      wołają za tą usługę gór złota.
      • Gość: Olo Re: Bramka do ery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.04, 22:41
        ale jak siedzisz przy kompie, to po co wyrzucać kase i dawać zarabiać
        darmozjadom?
        Wyslij dziennie jednego lub dwa sms-y z kompa zamiast z telefonu, to w skali
        miesiąca troche sie tego uzbiera, szczególnie jak ktoś ma telefon na kartę,
        gdzie sms-y są droższe.

        Choć muszę przyznać że ERA ma upierdliwą darmową bramkę, bo najpierw trzeba
        wpisać swój email, a potem hasło które Ci prześlą na ten adres i które jest
        ważne do końca dnia na 5 sms-ów.
        Najlepszą darmową bramkę ma chyba Plus, a potem Idea.

        darmowa bramka Ery: www.eraomnix.pl/sms/pages/register/welcome.jsp

        darmowa bramka Plusa: www.text.plusgsm.pl/sms/

        darmowa bramka Idei: sms.idea.pl/
    • atomowy Re: Bramka do ery 18.03.04, 13:45
      Polecam brmakę w "Mieście Plusa". Tam można wysyłąć SMSy wszędzie i za darmo.
      Na HEYAH także - sprawdzałem!

      www.cTime.pl
    • olus_stad Re: Bramka do ery 18.03.04, 15:48
      Dopoki nie odkrylem MiastaPlusa to korzystalem z 1rstWap. Wpisz w google i znajdziesz ich adres. Dalej rejestrujesz sie i mozesz wysylac sms na Ere. Do tego polecam program semsms. Jedynym minusem byl limit 15 smsow na tydzien. Do Ery dochodzily na 100% procent, do innych to nie wiem, bo nie korzystalem.

      Pozdrawiam, Olek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka