Dodaj do ulubionych

kabelek i programik do...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.04, 19:57
Witam! Mam pytanko: Czy mozna przez kabelek wgrac grafiki i dzwieki do
telefonu sagem myx-5m? ja cos o tym czytałem ale nie wiem nic konkretnego.
jaki to ma byc programik i ile kosztuje taki kabelek??
Prosze o doradzenie mi
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: six Re: kabelek i programik do... IP: *.vitnet.pl / *.crowley.pl 06.07.04, 20:07
      www.axnet.pl/ to jest link do softu do sagema a kabelki znajdz sobie na
      www.allegro.pl albo zapytaj w sklepie z telefonami (z tego co wiem to w kazdym
      sklepie z komórkami sa kabelki) wiec powodzenia
    • Gość: six Re: kabelek i programik do... IP: *.vitnet.pl / *.crowley.pl 07.07.04, 18:37
      jeszcze proponuje wejsc na stronke www.sagem.com dac na polski i zarejestrowac
      sie moze tam bedzie cos dotepne z programow i innych pierdół do Sagema

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka