Gość: lucan_w
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
06.07.04, 19:57
Witam! Mam pytanko: Czy mozna przez kabelek wgrac grafiki i dzwieki do
telefonu sagem myx-5m? ja cos o tym czytałem ale nie wiem nic konkretnego.
jaki to ma byc programik i ile kosztuje taki kabelek??
Prosze o doradzenie mi
Pozdrawiam