Gość: Patryk Kaminiecki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 13:07 Szukam darmowych motywów do ściągnięcia na ten telefon. Moze ktos zna link lub posiada cos takiego? Proszę o pomoc! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lukas z inworocław Re: SE K700i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 19:59 pozdrawiam bydgoszcz hahahahahahaa Odpowiedz Link Zgłoś