krasnov Re: Cały Orange w ręce TP SA 21.10.05, 22:31 radiks napisał: > Francuzi kupią akcje polskiej spółki TP SA za pieniądze polskiej spółki TP SA. Normalnie z ust mi wyjąłeś, brachu. Jak mur: tak właśnie będzie. A jak nawet nie, to znowu będą zmieniać markę. :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozi Re: Cały Orange w ręce TP SA IP: *.dip.t-dialin.net 21.10.05, 22:38 nie jak to jest ze te zaby tak z nas doja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mareks Re: Cały Orange w ręce TP SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.05, 23:57 doją nas żabojady i dymają jednocześnie. Nie tylko na telefonach ale i na cementowniach, gipsie, cukrze,glukozie, miesie, alkoholu i wielu wielu innych branżach. Balismy się niemców, ba;lismy się ruskich .. a to żabojady nas po cichu powykupywali i dymaja tak jak nikt inny. Złodzieje i pijawki, fałszywi przyjaciele z kolonialnym doświadczeniem w dymaniu i okradaniu. Tfu ich mać !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Staszi Re: Cały Orange w ręce TP SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.05, 03:00 a pamietacie druga woje swiatowa ?? kto wtedy pokazal na pedalska dupe ??? "dziwna wojna na zachodzie" a w Polsce moj / wasz dziadek ginal na polu chwaly... kraju francja nie nawidze - napawa mnie calkowitym obrzydzeniem ktos kiedys powiedzial "dziwka Europy" i to jest calkowita prawda. co do FT to sprzedali nas politycy i tyle. ja otozsamialem sie z marka "idea" ,teraz oranz kojarzy mi sie z narkotykiem ... a narkotykom mowimy stanowcze NIE !!!! pozdrawiam Polakow - najdziwniejszy narod w dziejach swiata Odpowiedz Link Zgłoś
sickpisior Re: Cały Orange w ręce TP SA 23.12.05, 23:18 Po pierwsze - traca abonenci TPSA i Orangutana Po drugie - traca wyborcy, poniewaz wladza pokazuje, ze ma ich w d*pie i licza sie dla niej tylko pieniadze z lapowek i szantazy Po trzecie - traca Francuzi, poniewaz coraz bardziej ich nie lubie. Po czwarte - sytuacja zmusza do opamietania i pohamowania swoich wybujalych wyobrazen o dobrobycie, bowiem kraje 3go swiata sa tak dymane i nie ma co sie oszukiwac. O dziwo na Bialorusi w sieci MTS rozmowy sa duzo tansze niz u nas. Zabojady boja sie kolonizowania tego raju. Ale optymistyczny akcent jest taki, ze sa kraje, ktore sa bardziej dymane niz my. Nie jestesmy tacy najlepsi w nastawianiu d*py. Odpowiedz Link Zgłoś