Dodaj do ulubionych

Cały Orange w ręce TP SA

    • krasnov Re: Cały Orange w ręce TP SA 21.10.05, 22:31
      radiks napisał:
      > Francuzi kupią akcje polskiej spółki TP SA za pieniądze polskiej spółki TP SA.

      Normalnie z ust mi wyjąłeś, brachu. Jak mur: tak właśnie będzie. A jak nawet nie, to znowu będą zmieniać markę. :P
    • Gość: kozi Re: Cały Orange w ręce TP SA IP: *.dip.t-dialin.net 21.10.05, 22:38
      nie jak to jest ze te zaby tak z nas doja?
      • Gość: mareks Re: Cały Orange w ręce TP SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.05, 23:57
        doją nas żabojady i dymają jednocześnie. Nie tylko na telefonach ale i na
        cementowniach, gipsie, cukrze,glukozie, miesie, alkoholu i wielu wielu innych
        branżach. Balismy się niemców, ba;lismy się ruskich .. a to żabojady nas po
        cichu powykupywali i dymaja tak jak nikt inny. Złodzieje i pijawki, fałszywi
        przyjaciele z kolonialnym doświadczeniem w dymaniu i okradaniu. Tfu ich
        mać !!!!!!!!
        • Gość: Staszi Re: Cały Orange w ręce TP SA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.05, 03:00
          a pamietacie druga woje swiatowa ?? kto wtedy pokazal na pedalska dupe ???
          "dziwna wojna na zachodzie" a w Polsce moj / wasz dziadek ginal na polu chwaly... kraju francja nie nawidze - napawa mnie calkowitym obrzydzeniem
          ktos kiedys powiedzial "dziwka Europy" i to jest calkowita prawda. co do FT to sprzedali nas politycy i tyle. ja otozsamialem sie z marka "idea" ,teraz oranz kojarzy mi sie z narkotykiem ... a narkotykom mowimy stanowcze NIE !!!!
          pozdrawiam Polakow - najdziwniejszy narod w dziejach swiata
          • sickpisior Re: Cały Orange w ręce TP SA 23.12.05, 23:18
            Po pierwsze - traca abonenci TPSA i Orangutana
            Po drugie - traca wyborcy, poniewaz wladza pokazuje, ze ma ich w d*pie i licza sie dla niej tylko pieniadze z lapowek i szantazy
            Po trzecie - traca Francuzi, poniewaz coraz bardziej ich nie lubie.
            Po czwarte - sytuacja zmusza do opamietania i pohamowania swoich wybujalych wyobrazen o dobrobycie, bowiem kraje 3go swiata sa tak dymane i nie ma co sie oszukiwac.

            O dziwo na Bialorusi w sieci MTS rozmowy sa duzo tansze niz u nas. Zabojady boja sie kolonizowania tego raju.

            Ale optymistyczny akcent jest taki, ze sa kraje, ktore sa bardziej dymane niz my. Nie jestesmy tacy najlepsi w nastawianiu d*py.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka