leonard 10.04.06, 23:48 Mam pytanie odnosnie synchronizacji z pc.Zrobiłem to przez programik dołączony do eryka i wcieło wszystkie kontakty z telefonu i nie mam tych kontaktów tez w kompie.Czy ktos wie gdzie gdzie te dane się załadowały ?? HELP !! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: festin Re: synchronizacja-sony ericsson IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 11.04.06, 00:04 a moze dobrze by bylo podac jescze jaki to telefon ? ;-) Niestety, synchronizacja to zawsze byl problem w telefonach SE :-( Odpowiedz Link Zgłoś