Dodaj do ulubionych

synchronizacja-sony ericsson

10.04.06, 23:48
Mam pytanie odnosnie synchronizacji z pc.Zrobiłem to przez programik
dołączony do eryka i wcieło wszystkie kontakty z telefonu i nie mam tych
kontaktów tez w kompie.Czy ktos wie gdzie gdzie te dane się załadowały ??
HELP !!
Obserwuj wątek
    • Gość: festin Re: synchronizacja-sony ericsson IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 11.04.06, 00:04
      a moze dobrze by bylo podac jescze jaki to telefon ? ;-)

      Niestety, synchronizacja to zawsze byl problem w telefonach SE :-(
      • leonard Re: synchronizacja-sony ericsson 11.04.06, 00:26
        SE T68i

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka