Gość: bozena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.06, 22:05 Czy mozna w Tak-Taku dzwonić na numery 0-800......? Jeśli tak to w jaki sposób: Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: Tak-tak - 0-800 13.04.06, 08:00 Nie da się. Firmy które mają 0800 podpisały umowę z tp sa, a nie z operatorami komórkowymi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seba Re: Tak-tak - 0-800 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.06, 10:24 da sie dzwonic tylko z telefonów Orange i POPa o czywiscie Odpowiedz Link Zgłoś
wiwany Re: Tak-tak - 0-800 13.04.06, 10:44 z Tak-Taku nie.operatorem 800tek nie jest tylko TPSA,z orange można tylko na te w zakresie numeracji TPsa czyli 800(1-6) a i to z kłopotami.w ogóle jest chaos.i spore utrudnienie dla uzytkowników telefonii komórkowej, Odpowiedz Link Zgłoś