Dodaj do ulubionych

Tak-tak - 0-800

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.06, 22:05
Czy mozna w Tak-Taku dzwonić na numery 0-800......?
Jeśli tak to w jaki sposób:
Obserwuj wątek
    • gale Re: Tak-tak - 0-800 12.04.06, 22:45
      Nie.
    • yavorius Re: Tak-tak - 0-800 13.04.06, 08:00
      Nie da się. Firmy które mają 0800 podpisały umowę z tp sa, a nie z operatorami
      komórkowymi.
      • Gość: seba Re: Tak-tak - 0-800 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.06, 10:24
        da sie dzwonic tylko z telefonów Orange i POPa o czywiscie
        • wiwany Re: Tak-tak - 0-800 13.04.06, 10:44
          z Tak-Taku nie.operatorem 800tek nie jest tylko TPSA,z orange można tylko na te
          w zakresie numeracji TPsa czyli 800(1-6) a i to z kłopotami.w ogóle jest chaos.i
          spore utrudnienie dla uzytkowników telefonii komórkowej,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka