Dodaj do ulubionych

NOKIA 6020

15.04.06, 16:35
Pora wymienić tel. (w plusie) i taką oto Nokię mi zaproponowano.
Czy może ktoś jej używa, jak się spisuje,
proszę o wasze opinnie
pzdr
Obserwuj wątek
      • blq Re: NOKIA 6020 15.04.06, 19:23
        dodam tylko, ze jesli wszyscy nachalnie cos proponują, to tylko po to by
        opróżnić magazyny. ten telefon mocno sie juz zestarzał, zreszta w chwili
        wprowadzenia go na salony mocno trącił myszką. Zakup tak wielkich ilosci przez
        polskich operatorow byl co najmniej nierozważny.
              • Gość: marcindejot Re: NOKIA 6020 IP: 195.205.208.* 16.04.06, 22:16
                Jejku dlaczego jeśli na tym forum ktos pyta o konkretną rzecz to odpowiadają
                ludzie którzy wcale nie są w temacie nie maja pojecia o czym mówia i wyrażaja
                swoje opinie nie mając żadnych argumentów .Marnujecie tylko czas ludzi którzy
                pytaja i czytają te posty .Człowieku jeśli ktoś pyta użytkowników NOKI 6020 o
                zdanie jaki jest ten telefon i jak się sprawuje to nie pisz że cos tam słyszałeś
                coś o magazynach przepełnionych bo to jest bez sensu .
                Ja osobiście mam Nokie 6020 i jestem z niej bardzo zadowolony ma bardzo czytelny
                wyświetlacz jest banalnie prosty w obsłudze bateria czyma naprawde długo dużo
                dzwonie i tak około 5 do 6 dni bez ładowania wytrzymuje .
                telefon jest prosty nie przebajerowany służy do dzwonienia i z cała pewnościa
                jeśli chcesz mieć solidny telefon to z tej nokii bedziesz zadowolona .
                jeśli bedą jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem pozdrawiam
    • aski68 Re: NOKIA 6020 17.04.06, 09:29
      marcindejot - dzięki :) za rozsądne słowa
      Teraz mam nokie 3100 i ten tel. dostanie córka
      Telefon służy mi do rozmów i smsów i raczej do niczego innego, nawet aparat nie
      jest potrzebny, bo robię cyfrówką.
      Chodziło mi właśnie o baterię, jej żywotność, czy tel nie ma problemów z
      zasięgiem, często bywam z dala od miast ( w lesie cz nad wodą)
      Mam pytanko, czy w tym tel. można pinem zablokować klawiaturę ? tak by jej nikt
      nie użył ? W starszych modelach noki były takie funkcje ale np. w 3100 już tego
      nie ma, a szkoda.
      Czy można z tego tel. odpowiadać na sms-sy z netu ? np. z tlenu ? bo obecnie coś
      mi szwankuje ta opcja. To samo dotyczy wysyłanie emaili. Nie wiem czy to wina
      telefonu czy operatora czy może jeszcze czegoś innego ?
      Jak spisuje Ci się ten "jojstik" bo słyszałem, że w SE szwankują i ciekawi mnie
      jak sprawuje się w noki, czy z czasem np. nie lata coraz bardziej ?
      Jak wspaomniałem telefon to tylko telefon :) a nie aparat czy radio czy coś tam
      jeszcze. Czasem potrzebuję dostęp do netu ale w większości przypadków to tylko
      sms i rozmowa.

pzdr
      • Gość: marcindejot Re: NOKIA 6020 IP: 195.205.208.* 17.04.06, 12:42
        Witam ponownie w tej nokii nie ma mozliwości blokady klawiatury na pin jest
        blokada zwykła klawiatury która również może sie sama blokować po wcześniejszym
        ustaleniu czasu po jakim ma się sama blokować .Oczywiście można odpowiadać na
        smsy i wysyłać emaile .Jojstick spisuje się bardzo dobrze mój telefon bardzo
        dużo pracuje smsy i rozmowy i pierwszy raz spotkałem się z jojstikiem w
        telefonie i powiem szczerze że byłem bardzo sceptycznie nastawiony do niego ale
        z cała pewnością moge powiedzieć że bardzo ułatwia i sprawia że obsługa telefonu
        jest o wiele wygodniejsza .Pozdrawiam marcindejot .
        • aski68 Re: NOKIA 6020 17.04.06, 14:07
          Witam
          Ten jojstik mnie właśnie ciut osłabiał :)
          Nie przepdam za ruchomymi rzeczami w tel. klapki czy jojstki.
          Ale jak czytam o tym teloniku to nie spotkałem opini by ktoś narzekał na jego
          funkcjonowanie... oby tak było zawsze :)
          DZięki raz jeszcze
          pzdr
          aski
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka