Gość: mania IP: *.asternet.pl 05.06.06, 11:34 Mam pytanie,znalazlam telefon Alcatel 500.Chcialam sie zapytac czy mozna do tego telefonu wsadzic karte sim bo ja jakos nie moge znalezc miejsca na ta karte.Pomozcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: glos Re: Alcatel 500 IP: 212.160.151.* 05.06.06, 11:40 Uczciwość nakazuje znaleźć właściciela tego telefonu, a jeżeli nie można go ustalić, to odnieś telefon na policję. Osobiście nie chciałbym, aby mój telefon ktoś znalazł i sobie go zatrzymał. A kartę można włożyć do każdego telefonu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mania Re: Alcatel 500 IP: *.asternet.pl 05.06.06, 11:43 Oczywiscie ze chce odniesc na policje tylko chcialam sprawdzic co i jak to dziala.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi_c1 Re: Alcatel 500 IP: *.elblag.dialog.net.pl 05.06.06, 12:21 mylisz się nie do każego telefonu wkłada się karte sim kiedys w ameryce takei byly mialy przypisany 1numer i nie bylo slotu na karte sim Odpowiedz Link Zgłoś