Dodaj do ulubionych

Alcatel 500

IP: *.asternet.pl 05.06.06, 11:34
Mam pytanie,znalazlam telefon Alcatel 500.Chcialam sie zapytac czy mozna do
tego telefonu wsadzic karte sim bo ja jakos nie moge znalezc miejsca na ta
karte.Pomozcie
Obserwuj wątek
    • Gość: glos Re: Alcatel 500 IP: 212.160.151.* 05.06.06, 11:40
      Uczciwość nakazuje znaleźć właściciela tego telefonu, a jeżeli nie można go
      ustalić, to odnieś telefon na policję.
      Osobiście nie chciałbym, aby mój telefon ktoś znalazł i sobie go zatrzymał.

      A kartę można włożyć do każdego telefonu :)
      • Gość: mania Re: Alcatel 500 IP: *.asternet.pl 05.06.06, 11:43
        Oczywiscie ze chce odniesc na policje tylko chcialam sprawdzic co i jak to
        dziala.Pozdrawiam
      • Gość: adi_c1 Re: Alcatel 500 IP: *.elblag.dialog.net.pl 05.06.06, 12:21
        mylisz się nie do każego telefonu wkłada się karte sim kiedys w ameryce takei
        byly mialy przypisany 1numer i nie bylo slotu na karte sim

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka