Dodaj do ulubionych

Notatnik w L6.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 13:15
Czy można wgrać notatnik do Motoroli L6 (taki co by sie w nim wpisywało notatki i żeby przypominał o zapiskach)?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka