Gość: ewa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.10.06, 12:17
Chciałabym zapytać, czy do telefonu komórkowego w sieci Era, posiadającego
SIM-LOCK można włożyć kartę HEYAH lub TAK TAK? Czy bez zdejmowania SIM-LOCK
można będzie prowadzić rozmowy w HEYAH lub TAK TAK?