IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 12:17
Chciałabym zapytać, czy do telefonu komórkowego w sieci Era, posiadającego
SIM-LOCK można włożyć kartę HEYAH lub TAK TAK? Czy bez zdejmowania SIM-LOCK
można będzie prowadzić rozmowy w HEYAH lub TAK TAK?
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: SIM- LOCK 24.10.06, 12:29
      Można włożyć, można prowadzić rozmowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka