IP: *.cable.ubr06.azte.blueyonder.co.uk 12.02.07, 21:24
Mam pytanko,czy już ktoś w kraju ściąga sim-locki w Nokii N-73?
Czy telefon z sim-lockiem oranga angielskiego będzie działał w polskim Orangu?
Obserwuj wątek
    • blq Re: n73 12.02.07, 21:35
      nie
      nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka