Gość: andji IP: *.cable.ubr06.azte.blueyonder.co.uk 12.02.07, 21:24 Mam pytanko,czy już ktoś w kraju ściąga sim-locki w Nokii N-73? Czy telefon z sim-lockiem oranga angielskiego będzie działał w polskim Orangu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj