Dodaj do ulubionych

Pytanie o Erę

14.03.07, 20:58
Moj brat jest zawodowym zolnierzem i wkrotce wyjezdza na pol roku do Kosowa w
ramach misji KFOR. W tym czasie nie bedzie korzystal z telefonu (abonament w
Erze), chcialby w jakis sposob zawiesic uzytkowanie (jesli sie nie uda 85 zl
bedzie cykac co miesiac, nie moze niestety obnizyc abonamentu, bo jest w
trakcie promocji). W BOK-u powiedzieli, ze moze nasmarowac pisemko i oni je
rozpatrza. Obawiam sie, ze chcieli go po prostu zbyc. Zastanawiam, czy
istnieje jakaś szansa, ze taki wniosek o zawieszenie moze byc rozpatrzony
pozytywnie, czy ktos slyszal o takim przypadku?
Obserwuj wątek
    • Gość: joasia_23 Re: Pytanie o Erę IP: 217.98.71.* 14.03.07, 21:30
      Z tego co pamietam to regulamin mowi nie, ale warto napisac pismo, bo Era czesto
      idzie na reke swoim klientom.
    • szprota Re: Pytanie o Erę 14.03.07, 22:41
      Jeśli to jest umowa terminowa na ofercie promocyjnej, to regulamin
      najprawdopodobniej zastrzega, że w czasie trwania umowy nie można zawiesić usług
      na żądanie. tak, że tylko pismo - może wydadzą niestandardową zgodę obszedłszy
      regulamin. w BOA niestety regulaminów nie bardzo można naginać...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka