agnesku
14.03.07, 20:58
Moj brat jest zawodowym zolnierzem i wkrotce wyjezdza na pol roku do Kosowa w
ramach misji KFOR. W tym czasie nie bedzie korzystal z telefonu (abonament w
Erze), chcialby w jakis sposob zawiesic uzytkowanie (jesli sie nie uda 85 zl
bedzie cykac co miesiac, nie moze niestety obnizyc abonamentu, bo jest w
trakcie promocji). W BOK-u powiedzieli, ze moze nasmarowac pisemko i oni je
rozpatrza. Obawiam sie, ze chcieli go po prostu zbyc. Zastanawiam, czy
istnieje jakaś szansa, ze taki wniosek o zawieszenie moze byc rozpatrzony
pozytywnie, czy ktos slyszal o takim przypadku?