Gość: ankakw
IP: *.enterpol.pl
13.10.07, 20:34
Od tygodnia mam ten telefon.Na początku wydawał mi się dość fajny ale dziś
byliśmy na grzybach w lesie i zgubił się nasz kolega.Chciałam go namierzyć
dzwoniąc do niego a tu niemiła niespodzianka.Nie mam zasięgu.Miałam poprzednio
Motorolkę C451 i nie było problemów z zasięgiem.Jestem zła,że mam tego Samsunga.
A może ktoś z was wie czy do niego można założyć smycz?Bo to też problem.