Dodaj do ulubionych

Samsung J600

IP: *.enterpol.pl 13.10.07, 20:34
Od tygodnia mam ten telefon.Na początku wydawał mi się dość fajny ale dziś
byliśmy na grzybach w lesie i zgubił się nasz kolega.Chciałam go namierzyć
dzwoniąc do niego a tu niemiła niespodzianka.Nie mam zasięgu.Miałam poprzednio
Motorolkę C451 i nie było problemów z zasięgiem.Jestem zła,że mam tego Samsunga.
A może ktoś z was wie czy do niego można założyć smycz?Bo to też problem.
Obserwuj wątek
    • Gość: ankakw Re: Samsung J600 IP: *.enterpol.pl 16.10.07, 22:19
      Nikt nie wie?
      • Gość: vvv Re: Samsung J600 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.07, 21:48
        Witaj ankakw,
        Wpadła mi dziś w rece gazetka z "czerownego sklepu":) i tam ten fon
        ma być w cenie 499 zł. Jak sadzisz wart on jest tej ceny?
        Czy klawiatura jest wygodna do smsowania?
        Pozdrawiam

        ps. Chcesz kolege na smyczy prowadzić żeby się więcej nie gubił:)?
        • Gość: ankakw Re: Samsung J600 IP: *.enterpol.pl 20.10.07, 11:20
          Klawiatura jest bardzo wygodna.
          A smycz chciałabym założyć aby łatwiej mi było telefon wyciągać z przepastnej
          babskiej torebki :-) ale nie wiem jak założyć gdyż nie widzę miejsca na
          zaczepienie smyczki.
          Widzę,że cena telefonu spadła.Gdy ja kupowałam był w cenie 645 zł.Ale nie
          zapłaciłam tyle ,ponieważ brałam na zasadzie wymiany aparatów.
          • Gość: GabiGold Re: Samsung J600 IP: *.csk.pl 13.11.07, 18:35
            Witajcie, mam ten telefon od paru dni i powiem szczerze, że nie mogę jakoś się
            przyzwyczaić - dziwnie mi się z nim współpracuje - chodzi w szczególności o
            dotykowe przyciski, to jak są delikatne i to że w jednym aparacie masz ich dwa
            rodzaje: do przyciskania i dotykania - trochę dziwne połączenie.A co do MIEJSCA
            NA SMYCZ to mam ten sam dylemat i czekam aż ktoś mnie oświeci...dzięki za pomoc
          • Gość: Aneta Re: Samsung J600 IP: *.sileman.net.pl 29.11.09, 19:43
            Hej mam pytanie ;) chciała bym zmienić sms standardowy na sój własny
            i tak się zastanawiam jaki format *mmf czy *midi ?? czy ktoś może z
            was wie ?? Prosiła bym odpowiedz na e-mail anetaa19@op.pl
        • Gość: maga Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 15:04
          W życiu go nie kupujcie! najgorszy telefon... po 2 miesiecach zepsuł
          sie calkiem i do kosza! nie z mojej winy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i
          co poszedł do kosza!!!!!! bo to jakis feralny model wszyscy tak
          mowia....i podobno e 250 ma lepszy aparat(VGA) niz j600(1,3) ogólna
          kicha!
        • Gość: aneta Re: Samsung J600 IP: *.sileman.net.pl 29.11.09, 19:40
          hej ;) klawiatura w samsungu j600 jak najbardziej do pisania sms :)
      • Gość: martyna Re: Samsung J600 IP: 213.25.157.* 03.02.10, 16:43
        Kompleksowa całomiesięczna prywatna opieka medyczna w cenie jednej wizyty!
        Ponad 1000 placówek w całym kraju, szybkie przyjęcie, wykwalifikowany
        personel. Dowiedz się więcej: opiekamedyczna24.pl 
    • Gość: Agnieszka Re: Samsung J600 IP: *.retsat1.com.pl 22.12.07, 23:56
      Witam;) Mam samsunga J600 od kilku dni i mam z nim mały problem.
      Może ktoś się orientuje jak podczas pisania sms-a w którym popełni się literówkę
      jak ją skasować?? Którym klawiszem się to robi? Drugi problem mam z zapisaniem
      melodii którą mi przesłano mms-em. Pomocyyy!!
      • Gość: małagosia Re: Samsung J600 IP: *.aster.pl 24.12.07, 10:37
        Ja też mam tego samsunga od kilku dni,nie wiem jak się zapisuje muzykę ,bo
        jeszcze tego bo jeszcze tego nie robiłam. A kasować to trzeba słuchawką z literą
        C po prawej stronie.
    • agontek Re: Samsung J600 18.01.08, 20:07
      tez mam ten telefonik od miesiaca i jestem bardzo niezadowolona
      przede wszystkim bateria trzyma mi tylko 0,5 dnia to koszmar
      wymienialam w pkt 3 razy nastepnie zglosilam do reklamacji gdzie po
      2 tyg otrzymalam informacje ze telefon jest ok i nbateria tez , jej
      zuzycie zalezy od czestotliwosci polaczen, ok ok rozumiem tylko ze
      ja wykonujem max 3-4 polaczenia i do 10 sms dziennie , dodam ze mp3
      nie uzywam i nie uzywam gierek, wiec cos tu dla mnie jest nie tak a
      czy Wasze telefony wytrzymuja dluzej???

      ps smyczy to chyba nie da sie zalozyc w zaden sposob
      • Gość: peha Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 14:58
        widocznie musiałaś źle z formatować bateryjke mój przy maksymalnej zabawie czyli
        słuchaniu mp3 graniu itp. trzyma 3 dni a gdy nie gram i nie słucham mp3 to 5-6
        dni więc to na pewno nie wina fona kumpel kiedyś nie sformatował baterii i miał
        to samo ;)
      • Gość: ja Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.08, 15:51
        Ja mam ten fon iwytrzymuje mi 2 tygodnie !!
    • Gość: DM101 Re: Samsung J600 IP: *.klc.vectranet.pl 24.01.08, 16:45
      Witam.Mam to samo z tym tragicznym aparatem,tylko,ze u mnie cały czas gubi
      zasięg.TRAGEDIA
      • Gość: maga Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 15:09
        po zgubieniu zasiegu wyłacz tel...
    • Gość: 7 Re: Samsung J600 IP: *.toya.net.pl 24.01.08, 18:21
      Czy w tym telefonie da się ustawić na wygaszaczu ekranu zegarek?
    • Gość: berdronka Re: Samsung J600 IP: *.master.pl 24.01.08, 21:31
      Ja niestety tez mam ten dziadowski telefon. kupiłam 17.11.2007 i od
      tamtej pory jest wciaż w naprawie, miałam go w domku dwa dni. Po
      prostu zawiesza sie podczas rozmowy i nie działaja zadne przyciski
      bo sie blokuje. Akcja jest taka ze nie potrafia go naprawic, a
      nowego nie chca mi dac. Już jest czwarty raz w naprawie, a ponoc po
      trzeciej należy mi sie nowy aparat. Prosze o info jesli ktoś też ma
      problem z tym aparatem, bo coś mi sie wydaje ze wieeelki bubel
      wypuścili na rynek, mój emilek: uszatka@interia.eu
      • Gość: AnkaKw Re: Samsung J600 IP: *.lublin.enterpol.pl 01.02.08, 14:07
        Witam.To znowu ja - założycielka tego wątku.
        Dziś o mało nie rzuciłam tym "cudem" o ścianę!Po raz czwarty zrobiło mi się tak
        że nikt do mnie nie mógł się dodzwonić a i ode mnie żadna rozmowa i łączenie nie
        wychodziło.Dopiero musiałam całkowicie wyłączyć telefon i ponownie go
        włączyć.Ale jest to uciążliwe gdyż nie wiadomo w którym momencie on się
        "znarowi" i nie będzie chciał łączyć.Nic nie wskazuje na to że już nie
        działa.Wyświetlacz wskazuje tapetę oraz zegar.A telefon jest martwy.
        Jutro jadę i reklamuję to badziewie.
        • Gość: karolka Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.08, 19:58
          Właśnie przymierzałam się do zakupu tego telefonu ale po przeczytanych opiniach
          chyba sobie daruje.
          • Gość: peha Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 15:05
            ludziska nie wiem co wy robicie z tym fonem że macie takie problemy ja jestem
            zadowolony jak ktoś nie u mnie obchodzić sie z delikatnymi telefonikami to
            polecam mu nokie 5110 można rzucać o ściane potem pozbierać uruchomić i działa a
            jeśli chodzi o aparat to trzeba trochę w ustawieniach pogrzebać i zdjęcia są
            ok!!!!!!!!!!!
          • Gość: Justa Re: Samsung J600 IP: *.tvk.torun.pl 05.07.08, 15:34
            Nie wiem na co wy tak wszyscy narzekacie, ja również miałam małe
            problemy zaraz po tym jak kupiłam ten telefon, ale spokojnie kwestia
            czasu i pokochacie ten telefon. Osobiście nie zamieniła bym go już
            na żaden inny. Odrobinę wysiłku a pzrekonacie się, że J-600 jest
            wyjątkowy. Pozdrawiam:)
      • Gość: asiunia Re: Samsung J600 IP: *.serv-net.pl 10.02.08, 10:31
        no hej. ja tez mam ten telefon ale u mnie jest inaczej. gdy pisze
        eske w t9 czyli w slowniku to polowa wadomosci mi sie kasuje a takze
        czasami mi sie zawiesz i nie wiem czy mam do oddac na gwarancje czy
        nie? doradz mi pozdro
        • Gość: tony100 Re: Samsung J600 IP: *.spray.net.pl 08.03.08, 23:58
          Witam.Mam tego fonia jakieś dwa tygodnie i jestem zadowolony.Zapłaciłem 300zł w
          komisie,ale fon jest nowy.
          Smsy ładnie sie pisze,co najwyżej denerwuje to iż przy korzystaniu z t9 nie ma
          wyboru słów,albo jeszcze do tego nie doszedłem.
          Bateria trzyma mi 2-5dni zależy jak korzystam(bluetoth non stop włączony bo dużo
          rozmawiam z auta przez słuchawkę)nie wiesza się nie gubi zasięgu itp.Działa tak
          jak powinien.Bardzo ładny dźwięk przy słuchaniu muzyki zarówno przez głośnik jak
          i przez słuchawki.Oczywiście telefon jak każdy wymaga przyzwyczajenia.Ale
          wygląda bardzo elegancko,jest mały i to mi w nim pasuje.Poprzednio miałem SE
          k800I,również fajny fonik ale troszkę za duży i za ciężki.
          • Gość: peha Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 15:07
            w słowniku słowa zmienia się zerem
      • Gość: mucha Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 15:13
        Ja tez miałam go ciagle w naprawie wiec mi w koncu kase oddali i
        poszedł do kosza! to feralny model! wszyscy to mowia!
      • Gość: alcia Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 10:08
        Ja mam ten tel od dwóch i pół mies. i 2 mies. tez jest w
        naprawie,właśnie wczoraj po niego poszłam aby odebrać ale co się
        okazało,w serwisie jeszcze badziej mi go zepsuli również wcześniej
        sie zawieszał odrazu po włączeniu.Jednym słowem taka wadliwa seria.
    • Gość: yvon Re: Samsung J600 IP: *.gprs.plus.pl 21.03.08, 20:40
      Czy ktos wie jak mozna wyłączyć powtarzający sie dzwięk telefonu
      podczas rozladowywania sie baterii??
      • Gość: e Re: Samsung J600 IP: 83.2.141.* 22.03.08, 14:57
        Spróbuj podłączyć do telefonu ładowarkę. A ładowarkę do prądu.
        • Gość: yvon Re: Samsung J600 IP: *.gprs.plus.pl 22.03.08, 20:47
          Bardzo śmieszne!!!
          Czasami nie ma możliwosci podłączenia ładowarki, a telefon pika
          nawet kilka godzin.
          • Gość: mmm Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 15:18
            wiem.... ale taki juz jest
      • Gość: maga Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 15:17
        NIe da sie wył tego dzwieku!
    • Gość: Kasiulka Re: Samsung J600 IP: *.chello.pl 24.03.08, 17:08
      Mam pytanie jak skonfigurować gg bo niewiem probowałam juz wszystkiego przy gg
      wyskakuje mi bład połączenia Czy ktos wie co zrobić by tak nie wyskakiwało i
      normalnie działało??Mam sieć Era i prosiłabym o jak najszybszą odpowiedz co zrobić
      • Gość: Batman Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.08, 14:34
        Kupilem ten telefon mam go od 2 miesiecy slot karty mi sie zacina wyskakuje ze
        jest wlozona a p chwili wylozona i jej niewidac chociaz jest w srodku dzisiaj
        wypadl mi i pękl wyswietlacz ! Szczeze mówiąc jest ładny ale łatwo się drapie i
        psuje juz sie zadrapala przednia cześć i wyglada okropnie jest strasznie
        delikatny ,,Nie polecam" !!
    • Gość: Aga Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.08, 21:06
      Witam wczoraj kupiłam samsunga j600e i mam problem jak chcialam
      włączyc aparat wyskakiwał mi komunikat mało pamięci poszłam do
      sklepu w ktorym go kupiłam i powiedziano mi ze nie ma wbudowanej
      pamięci wiec kupiłam karte 1 g ale teraz nie wiem jak przesłać np
      dzwięki z kompa na tel. Uzywam programu który był z telefonem ale
      jak tylko wybiore piosenkę wyskakuje mi komunikat za mało pamięci a
      przeciez mam włożoną kartę 1 g PROSZĘ o pomoc moze ktoś miał juz
      taki problem???
      • barracuda7110 Re: Samsung J600 12.05.08, 22:42
        Zobacz czy w windowsie w moim komputerze nie pojawia Ci się dodatkowy dysk jak
        podłączysz telefon. Jeżeli tak to to właśnie będzie karta pamięci i możesz na
        nią bezpośrednio przesyłać pliki z kompa.
        • Gość: aga Re: Samsung J600 IP: 80.81.166.* 13.05.08, 10:48
          Tak pojawił mi się dysk wymienny ale nie wiem jak potem to co
          wrzuce na kartę odczytac w komórce jak wchodze w menu/menadzer
          plików/karta pamięci to się mi zawiesza telefon moze wie ktoś co
          teraz???????
          • Gość: Wojteks Re: Samsung J600 IP: *.stk.vectranet.pl 14.06.08, 13:48
            Witam, jestem zainteresowany kupnem telefonu Samsung J600 i mam pare
            pytan. Obsluga menu jest mozliwa wylacznie przez dotyk? Czy po
            zrobieniu zdjecia lub wrzuceniu jpg do telefonu mozna go powiekszyc,
            jesli tak to z jakim zoomem? i ile trzyma bateria przy normalnym
            uzytkowaniu?
            pozdrawiam
            • Gość: x Re: Samsung J600 IP: *.broadband.pl 14.06.08, 17:01
              jak wrzucisz zdjęcie na komputer, to możesz sobie zrobić nawet 64x
              zoom. tylko po grzyba?
              • Gość: tylko ja xd Re: Samsung J600 IP: *.adsl.inetia.pl 25.06.08, 11:51
                Nie dzial mi aparat w telefonie, nei mam pojecia dlaczego. jak wlaczam aparat to
                wyskakuje na wyswietlaczy animacja ladoania i sie laduje... ale ie nei cheh
                zaladowac, czasem sie pokaza te znaczki na dole ale obrazu za aparatu nie ma.
                kamera tez nie dziala. od czego to moze byc??
                • Gość: Emi Re: Samsung J600 IP: *.acn.waw.pl 08.07.08, 22:11
                  Hej wszystkim. Mam ten telefonk od wczoraj i wszystko jest ok ale
                  mam dwa problemy :) Jeden to czy mozna zmienic kolor podswietlenia
                  wybranej pozycji (bo jest okropny pomaranczowy) a drugi czy mozna
                  zmienic szybkie wybieranie opcji po prawej stronie ekranu z
                  internetu na inna???? dzieki z gory za pomoc.
                  • elwira2233 Re: Samsung J600 22.08.08, 10:46
                    Gość portalu: Emi napisał(a):

                    > Hej wszystkim. Mam ten telefonk od wczoraj i wszystko jest ok ale
                    > mam dwa problemy :) Jeden to czy mozna zmienic kolor podswietlenia
                    > wybranej pozycji (bo jest okropny pomaranczowy) a drugi czy mozna
                    > zmienic szybkie wybieranie opcji po prawej stronie ekranu z
                    > internetu na inna???? dzieki z gory za pomoc.



                    witam wszystkich, wlasnie czy ktos wie jak sie przestawia zeby na prawym przycisku nie bylo internetu tylko cos innego??? prosze o pomoc
                • barracuda7110 Re: Samsung J600 08.07.08, 22:51
                  Wg. mnie to może być awaria oprogramowania ew. zerwana tasiemka łącząca aparat z
                  płytą główną. Zanieś fona do serwisu i miej nadzieję, że tam go naprawią a nie
                  popsują bardziej tak jak moją motorolę.
                  • Gość: marcela Re: Samsung J600 IP: 83.1.81.* 08.08.08, 13:39
                    Mam pytanie , prubuje wgrac sobie krotkie utwory z kompa do telefonika i mi nie wychodzi :(( ZAinstalowalam to cale Pc studio , ale gdy przechodze do wklejenia piosenki do telefonu wyskakuje komunikat" file type is not valid" Moze mi ktos pomóc??
        • Gość: dominisia93 Re: Samsung J600 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 22:49
          Witam. Mam problem z telefonem Samsung j600. Po podłączeniu kabelka usb do
          komputera wraz z telefonem nie wyświetla mi się dodatkowe urządzenie typu "dysk
          wymienny". czy wie ktoś jak na to zaradzić? proszę o odpowiedź.. a zarazem z
          góry dziękuje. :)
    • Gość: Gabi95 Re: Samsung J600 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.08, 19:19
      Ja mam ten telefonik od około rok i nie narzekam. Bateria mi tylko na początku
      krótko trzymała ale weszłam w ustawienia i zmniejszyła jasność o dwa pola i mi
      teraz trzyma dwa razy dłużej. Ja tez miałam problemy z zasięgiem ale wyciągnęłam
      baterie z telefonu na 5 minut potem go zwyczajnie włączyłam i teraz z zasięgiem
      nie mam problemu. A jeśli chodzi o zawieszenie go na smyczy to jest właśnie
      minut tego telefony, ale ja dałam rade i w miejscu baterii gdy się ją wyciągnie
      jest tam taka mała dziurka trzeba ja przeciągnąć kawałek dalej i zrobić małego
      guza po czym włożyć baterię i włączyć telefon ja tak właśnie dzisiaj zrobiłam i
      sie bardzo ciesze dlatego chciałam sie tym podzielić z innymi posiadaczami tego
      telefonu jeśli komuś pomogę bardzo sie ciesze :)
      • Gość: sowa Re: Samsung J600 IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.08, 15:52
        hej mam pytanie bo od niedawna mam ten telefon i mam problem z tym
        jak ustawic godzine na tapecie ... bo kieedy wejde w menu to mi sie
        pokazju w prawym gornym rogu ale jak juz wyjde to jej nie ma.... co
        mam robic??????? prosze o kontakt.... pomozcie......
    • Gość: sowa Re: Samsung J600 IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.08, 16:00
      i czy mozna miec na tym telefonie gadu gadu??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka