Dodaj do ulubionych

SMS-y zza granicy będą tańsze

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 20:46
I co to da?

Eurourzędnicy zmusili do obniżenia cen - więc pojawiła się
Eurotaryfa za 2zł za minutę - ale zauważyliście, że zdrożały w
zamian połączenia i smsy z krajami spoza UE?

Jeśli regulatorzy wezmą się za transfer danych i smsy, to znów
zdrożeją połączenia poza Unię.

Jedynie konkurencja na rynku naprawdę obniża stawki - dlatego brawo
Play za odważny krok:)
Obserwuj wątek
    • Gość: cyl SMS-y zza granicy będą tańsze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.08, 22:04
      To są sukinsyny: drą ile się da, póki nie dostaną kopa.
    • neiden podwyzki, 14.02.08, 04:24
      to ulubione slowo polskich "operatorow".chciwosc do potegi.najlepiej
      to ich bojkotowac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka