Gość: hardy
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.02.08, 20:46
I co to da?
Eurourzędnicy zmusili do obniżenia cen - więc pojawiła się
Eurotaryfa za 2zł za minutę - ale zauważyliście, że zdrożały w
zamian połączenia i smsy z krajami spoza UE?
Jeśli regulatorzy wezmą się za transfer danych i smsy, to znów
zdrożeją połączenia poza Unię.
Jedynie konkurencja na rynku naprawdę obniża stawki - dlatego brawo
Play za odważny krok:)