Dodaj do ulubionych

Nokia 6120

19.02.08, 20:38
Czy to w miare dobry telefon? Zalezy mi rowniez na HSDPA. Czy moze
jakis inny model. Wydaje mi sie ze w Nokii jest bateria o kiepskich
parametrach...
Obserwuj wątek
    • asandrzej Re: Nokia 6120 20.02.08, 15:13
      Świetna zabawka. Trzy miesiące temu kupiłem żonie. dziś kupuję
      sobie. Niezły wyświetlacz, UMTS - min. szybki internet, niezły
      aparat. szybszy symbian. Polecam (mozna poczytać symbianos.pl)
      • mariejo Re: Nokia 6120 20.02.08, 21:32
        Dzieki :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka