mariejo 19.02.08, 20:38 Czy to w miare dobry telefon? Zalezy mi rowniez na HSDPA. Czy moze jakis inny model. Wydaje mi sie ze w Nokii jest bateria o kiepskich parametrach... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asandrzej Re: Nokia 6120 20.02.08, 15:13 Świetna zabawka. Trzy miesiące temu kupiłem żonie. dziś kupuję sobie. Niezły wyświetlacz, UMTS - min. szybki internet, niezły aparat. szybszy symbian. Polecam (mozna poczytać symbianos.pl) Odpowiedz Link Zgłoś