20.04.08, 14:27
Mam problem moja przez przypadek miała styczność z wodą , przez
chwile było wszystko widoczne a później znikło i od tej pory nie
idzie jej załączyć .
Czy można ją jeszcze naprawić .
Obserwuj wątek
    • Gość: t Re: nokia n70 IP: *.broadband.pl 20.04.08, 14:29
      A skąd mamy to wiedzieć? Idź do serwisu.
    • Gość: kolodziejo Re: nokia n70 IP: 78.152.28.* 20.04.08, 14:37
      Ojjjj. Na drugi raz nie próbuj uruchamiać zamoczonego telefonu przed całkowitym
      jego wysuszeniem. Teraz Twój telefon będzie pewnie wymagał poważnej naprawy. Idź
      z nim do serwisu.
    • Gość: Ulala Re: nokia n70 IP: *.chello.pl 21.04.08, 11:09
      serwis , zresztą dziwne kiedyś każda nokia była wszytko odporna...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka