norwich_city
09.03.09, 17:08
Przy próbie ainstalowania aplikacji, telefon pokazuje mi komunikat że jest to
niemożliwe ze względu na brak certyfikatu itp ( aplikacje neta), mam nokie
E51, co z tym zrobić? ( probowalem juz sposobu z forum peb.pl) proszę o rady