Dodaj do ulubionych

Nieważny cetryfikat w symbian v3

09.03.09, 17:08
Przy próbie ainstalowania aplikacji, telefon pokazuje mi komunikat że jest to
niemożliwe ze względu na brak certyfikatu itp ( aplikacje neta), mam nokie
E51, co z tym zrobić? ( probowalem juz sposobu z forum peb.pl) proszę o rady
Obserwuj wątek
    • janioj Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 09.03.09, 20:25
      Podaj emilka, podeślę Ci instrukcję.
    • pkjohnson Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 09.03.09, 20:29
      Ja używam do podpisania programów stronki:
      www.symbiansigned.com/app/page/public/openSignedOnline.do
      jak do tej pory nie miałem z nią żadnych problemów.Jest tylko malutki minus
      czasem trzeba poczekać kilka godzin aż prześlą podpisany program, ale to jest
      rzadko.Pzdr
      • norwich_city Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 09.03.09, 22:51
        norwich_city@gazeta.pl
        • pkjohnson Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 09.03.09, 23:25
          Nie to nie...
          • norwich_city Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 10.03.09, 10:08
            nie działa na symbian60 v3, na E51, wiec to nie to ;/
            • pkjohnson Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 10.03.09, 11:16
              Dziwne że nie działa bo ja mam też Symbian60 v3 na Nokię ale N95 8GB i wszystko
              śmiga że hej. :(
      • janioj Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 10.03.09, 18:32
        Też kombinowałem na tej stronce, ale już nie "przyznają" certyfikatów, po za
        tym, mam jakiś opór przed udostępnianiem IMEI-a, a tu masz programik,
        instalujesz i masz z głowy.
        • norwich_city Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 10.03.09, 21:34
          a możesz mi to opisać krok po kroku jak to się robi?
          • norwich_city Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 10.03.09, 21:37
            i mozes zmi wyslac na maila ten programik? bo nic nie doszlo adres z gazety
            norwich_city@gazeta.pl
            • janioj Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 11.03.09, 10:37
              Wysłałem Ci wczoraj wieczorem i nie mam żadnej zwrotki, że nie doszło - wyślę
              jeszcze raz, tam jest instrukcja "krok po kroku" i spakowany program.
              • norwich_city Re: Nieważny cetryfikat w symbian v3 11.03.09, 22:52
                ok, już mam ale dalej sie z tym męczę niestety bo w moim telefonie E 51, nie da
                sie instalowac aplikacji po uzyciu pierwszego sposobu, próbuje tego drugiego, na
                najnowsze firmaware, ale coś mi to cięzko idzie ;/
                • skynews Re: 12.03.09, 09:30

                  "Przy próbie ainstalowania aplikacji, telefon pokazuje mi komunikat że jest to
                  niemożliwe ze względu na brak certyfikatu itp"

                  Brak certyfikatu w ogóle czy jest nieważny ze względu na datę ?
                  Jak data to cofnij przed instalacja aplikacji datę w telefonie
                  na dzień kiedy certyfikat był jeszcze ważny. Po instalacji
                  i wyłączeniu/włączeniu telefonu ustawiamy aktualną datę - symbian
                  i nokia to łykają.


                  Enjoy it !
                  • Gość: oiomariuszoio cert IP: *.tktelekom.pl 02.04.09, 06:56
                    oferuje pomoc w zdobyciu certyfikatu dla telefonu
                    prosze pisac gg-12184514 , lub na emaila marlusz@op.pl
                    pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka