zuzinkas 11.03.04, 14:05 Zaproponujcie mi prosze cos na kolacje! Dla 2 osòb, cos z ryzu albo makaronu na cieplo, jedna porcja moze miec gòra 250-300 kcal. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marghot Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 14:10 pokrojone brokuły podsmażamy na oliwie, oczywiście z duuuża ilością czosnku podajemy z makaronem dodając starty parmezan całość przyprawiamy lekko sola i bazylią bądź/oraz oregano nie wiem ile toto ma kalorii, bo nie liczę na pewno wersja bardziej "lajtowa" nie powinna zawierać parmezanu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marghe_72 Re: Cos na kolacje! IP: *.aster.pl / *.acn.pl 11.03.04, 14:15 to moze makaron z warzywami? poszukac przepisu? M. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzinkas Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 14:26 Ja czesto robie z papryka, cukinia i baklazanem. Jak masz cos innego to tak. Znudzily mi sie juz troche moje stale dania i chcialabym cos nowego. Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 14:33 podduś cukinię dodaj pokrojoną w kostkę i podsmażoną pierś kurczaka do tego makaron Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 14:30 moze makaron w sosie pomidorowym z czarnymi lub zielonymi oliwkami? sos pomid. oczywiście z dodatkiem czosnku i cebulki, bazylii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nancy Re: Cos na kolacje! IP: 193.111.166.* 11.03.04, 14:41 Pierś z kurczka, pokrojona w paseczki, podsmażyć na oliwie, wrzucić paczkę mrożonki p.t. mieszanka chińska, stosowne przyprawy, poddusić. Do tego ryż. Albo ugotowany ryż wymieszać z ugotowaną mrożonką p.t. marchewka z groszkiem i z puszką kukurydzy, wymieszać z utartym serem żółtym, zapiec. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzinkas Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 16:43 A co zawiera mieszanka chinska bo niestety nie mieszkam w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natka Re: Cos na kolacje! IP: *.topole.waw.pl 11.03.04, 20:15 tam są jakieś marchewki, bambus... makaron jest przecież dość kaloryczny? ja tam go pożeram:) w knajpce, w której się żywię, są bardzo dobre warzywka zapiekane. Brokuły, duże kawałki marchewki ugotowanej, groszek, jakies ziemniaczki w małej ilości i to wszystko pod beszamelem i zapieczone z serem. zamiast makaronu, możesz dać ryż, albo po prostu jakąś pierś z kurczaka ( w tej knajpce jest z parmezanem...mmmm:)) Odpowiedz Link Zgłoś