Dodaj do ulubionych

Cos na kolacje!

11.03.04, 14:05
Zaproponujcie mi prosze cos na kolacje! Dla 2 osòb, cos z ryzu albo makaronu
na cieplo, jedna porcja moze miec gòra 250-300 kcal.
Obserwuj wątek
    • marghot Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 14:10
      pokrojone brokuły podsmażamy na oliwie, oczywiście z duuuża ilością czosnku
      podajemy z makaronem dodając starty parmezan
      całość przyprawiamy lekko sola i bazylią bądź/oraz oregano

      nie wiem ile toto ma kalorii, bo nie liczę
      na pewno wersja bardziej "lajtowa" nie powinna zawierać parmezanu
      • Gość: Marghe_72 Re: Cos na kolacje! IP: *.aster.pl / *.acn.pl 11.03.04, 14:15
        to moze makaron z warzywami?
        poszukac przepisu?
        M.
        • zuzinkas Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 14:26
          Ja czesto robie z papryka, cukinia i baklazanem. Jak masz cos innego to tak.
          Znudzily mi sie juz troche moje stale dania i chcialabym cos nowego.
          • marghot Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 14:33
            podduś cukinię dodaj pokrojoną w kostkę i podsmażoną pierś kurczaka
            do tego makaron
    • marghot Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 14:30
      moze makaron w sosie pomidorowym z czarnymi lub zielonymi oliwkami?
      sos pomid. oczywiście z dodatkiem czosnku i cebulki, bazylii
      • Gość: nancy Re: Cos na kolacje! IP: 193.111.166.* 11.03.04, 14:41
        Pierś z kurczka, pokrojona w paseczki, podsmażyć na oliwie, wrzucić paczkę
        mrożonki p.t. mieszanka chińska, stosowne przyprawy, poddusić. Do tego ryż.
        Albo ugotowany ryż wymieszać z ugotowaną mrożonką p.t. marchewka z groszkiem i
        z puszką kukurydzy, wymieszać z utartym serem żółtym, zapiec.
        • zuzinkas Re: Cos na kolacje! 11.03.04, 16:43
          A co zawiera mieszanka chinska bo niestety nie mieszkam w Polsce.
          • Gość: natka Re: Cos na kolacje! IP: *.topole.waw.pl 11.03.04, 20:15
            tam są jakieś marchewki, bambus...

            makaron jest przecież dość kaloryczny? ja tam go pożeram:)
            w knajpce, w której się żywię, są bardzo dobre warzywka zapiekane. Brokuły,
            duże kawałki marchewki ugotowanej, groszek, jakies ziemniaczki w małej ilości i
            to wszystko pod beszamelem i zapieczone z serem. zamiast makaronu, możesz dać
            ryż, albo po prostu jakąś pierś z kurczaka ( w tej knajpce jest z
            parmezanem...mmmm:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka