IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 08.04.04, 19:56
kupilam dzisaj zurek jak sadze skondesowany w butelce,taki zaczyn,izupelnie
nie wiem jak z niego ugotowac pyszny zurek,jestem otwara na wszystkie
sugestie,pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • lola211 Re: zurek 08.04.04, 20:05
      Gotuje te kiełbase 15 min.,dodaje grzybek, ziele, lisc laur.,wyjmuje kiełbase,
      kroje w kostke, do wywaru daje zeszklona na tłuszczu cebulke.
      Do tego daje zurek z torebki oraz z butelki- razem i gotuje pare min.Wyłaczam,
      dosmaczam, sól, pieprz, majeranek, daje rozgniecione 2 zabki czosnku oraz
      pokrojona kiełbase.Podaje z chrzanem i jajkiem.Czasem kroje w paseczki jeszcze
    • Gość: Liska Re: zurek IP: 81.210.125.* 08.04.04, 21:40
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=11738685&a=11738685
    • tynia3 Re: zurek 09.04.04, 20:26
      Ugotować nalezy wywar z jarzyn (marchew, seler, pietruszka, por), obgotować w
      nim białą kiełbasę, wyjąć ją. Wlać zakwas (wg upodobań mniej lub więcej), dodać
      łyżkę chrzanu tartego, koniecznie sporo majeranku, czosnek, sól, pieprz do
      smaku. Rozprowadzić w nim śmietanę. Dodać pokrojoną b. kiełbasę, cebulkę
      podsmarzoną na utopionym boczku wędzonym, razem z kawałkami boczku i śiątecznej
      szynki. Podawać koniecznie z jajkiem. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka