20.07.04, 15:02
Czy ktoś może robi coś ż dziczyzy,bo nie mam na to żadnego pomysłu.Wstyd sie
przyznac,ale 10 lat jestem żoną myśliwego i nie potrafię zrobić nic dobrego.A
te wszystkie przepisy w pismach myśliwskich są jakieś skomplikowane
(bejce,zalewy itp)a poza tym niezbyt to smaczne.Może ktoś ma jakieś przepisy
proste a dobre?
Obserwuj wątek
    • dorotawey1 Re: DZICZYZNA 20.07.04, 18:54
      Witam!! Zetrzyj warzywa na tarce (marchewka, pietruszka, seler ) do tego por,
      cebulka pokrojone w krążki, dużo czosnku trochę vegety,sproszkowanej
      papryki ,suszonego tymianku i przyprawy jakie kto lubi a pasują do
      mięsa.Wymieszać to wszystko razem z olejem i odrobiną octu(może być
      winny).Ukladać mięso warstwami(jeżeli jest pokrojone a jak nie to obłożyć
      kawałek mięsa) i do lodówki na 24h.Można potem udusić wszystko i zrobić pyszny
      sosik, albo wyjąć mięso i upiec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka