ankasza
20.07.04, 15:02
Czy ktoś może robi coś ż dziczyzy,bo nie mam na to żadnego pomysłu.Wstyd sie
przyznac,ale 10 lat jestem żoną myśliwego i nie potrafię zrobić nic dobrego.A
te wszystkie przepisy w pismach myśliwskich są jakieś skomplikowane
(bejce,zalewy itp)a poza tym niezbyt to smaczne.Może ktoś ma jakieś przepisy
proste a dobre?