solaris_1971
12.03.13, 14:25
Podajcie mi prosze Wasze przepisy na gratin dauphinois. Ciekawi mnie jak robicie i konkretnie jakiego sera uzywacie i jakiej smietany.
Napiszcie prosze przepis szczegolowo / albo podajcie linka.
Interesuje mnie tez czy dajecie ziemniaki surowe, podgotowane czy calkowicie ugotowane.
Kazdy z moich znajomych robi inaczej. I czy dodajecie sera do gratin czy tylko nim posypujecie.
Robie wiele zapiekanek na ziemniakach ale wlasnie ta najprostsza mi nie wychodzi.