brunosch
23.07.04, 08:29
z Pascalem.
Nigdy nie sądziłem, że do mnie napisze ;)
Przytaczam, bo może Was to zainteresuje:
Cześć,
Jedną z fajniejszych rzeczy w gotowaniu jest to, że można się nim cieszyć
codziennie i wymyślać kompletnie nowe smaki.
Stąd wziął się pomysł Wakacyjnych Konkursów dla Kucharzy Amatorów.
Szczegóły pierwszego konkursu znajdziecie w dwóch miejscach: na mojej stronie
poprostugotuj.onet.pl lub w sklepach sieci Carrefour, Champion i Globi.
Właśnie tam od 14 lipca znajdziesz specjalne stoiska z moimi przepisami,
regulaminem konkursów, itd. Wystarczy się dobrze rozejrzeć podczas zakupów, a
potem… spróbować swoich sił w kuchni.
Pozdrawiam Was serdecznie i do miłego zobaczenia już niedługo.