Dodaj do ulubionych

korespondencja

23.07.04, 08:29
z Pascalem.
Nigdy nie sądziłem, że do mnie napisze ;)
Przytaczam, bo może Was to zainteresuje:

Cześć,
Jedną z fajniejszych rzeczy w gotowaniu jest to, że można się nim cieszyć
codziennie i wymyślać kompletnie nowe smaki.

Stąd wziął się pomysł Wakacyjnych Konkursów dla Kucharzy Amatorów.

Szczegóły pierwszego konkursu znajdziecie w dwóch miejscach: na mojej stronie
poprostugotuj.onet.pl lub w sklepach sieci Carrefour, Champion i Globi.

Właśnie tam od 14 lipca znajdziesz specjalne stoiska z moimi przepisami,
regulaminem konkursów, itd. Wystarczy się dobrze rozejrzeć podczas zakupów, a
potem… spróbować swoich sił w kuchni.

Pozdrawiam Was serdecznie i do miłego zobaczenia już niedługo.
Obserwuj wątek
    • Gość: wini3 Re: korespondencja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.04, 08:34
      I do mnie napisał!
    • lunatica hmmm... do mnie też napisał :-) n/t 23.07.04, 08:43

    • janiolka Re: korespondencja 23.07.04, 08:44
      w ktorejs gazetce widzialam reklamy knorra zawierajace tresc mniej wiecej taka
      sama jak list pascala. mam dziwne skojarzenie z nielegalnymi bazami
      adresowymi...
      • lunatica dlaczego nielegalnymi? 23.07.04, 08:57
        zarejstrowałam się na stonie Pascala to dostaję raz na jakiś czas newsletter,
        ot cała filozofia (przynajmniej w moim przypadku ;-))
        • brunosch Re: dlaczego nielegalnymi? 23.07.04, 09:51
          Ale ja się nigdzie nie rejestrowałem, lecą z automatu po poczcie onetu.
          Wkleiłem tu, bo może do kogoś nie dotarło, a marzy o wzięciu udziału. :D
          • jottka odpisz 23.07.04, 12:16
            paskalu, że jedną z fajniejszych rzeczy w posiadaniu darmowego konta pocztowego
            jest to, że spamuje cie kto może :) a gustownej bielizny ci nie oferowywał albo
            takich różnych na poprawę męskiego samopoczucia?
            • brunosch Re: odpisz 23.07.04, 12:21
              jottka napisała:

              >a gustownej bielizny ci nie oferowywał

              - niestety nie ;)

              >albo takich różnych na poprawę męskiego samopoczucia?

              - może sam chciałby?
              • jottka Re: odpisz 23.07.04, 12:24
                widzisz, otwiera sie przed tobą możliwość ubicia korzystnego interesu - bądź
                wdzięczny onetowi, że ci umożliwił

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka