Dodaj do ulubionych

śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss

04.12.14, 19:15
jestem fanką śledzi, do tej pory robiłam i jadła śledzie na "100 sposobów" w cebuli: duszonej, świeżej, czerwonej, marynowanej, w majonezie, śmietanie, musztardzie itp. itd. ale dziś... skosztowałam po raz pierwszy śledzi korzennych i były po prostu cudowne. Gospodyni nie mogła mi niestety podać przepisu, ponieważ kupuje już gotowe płaty śledzi korzennych w oleju i wzbogaca je jedynie cebulką. Oczywiście pierwsz co zrobiłam po powrocie do domu to internet :)) ale niestety wszystkie przepisy jakie znalazłam nie wyglądają mi te na śledzie które jadłam, bo są w składnikach, ziele, listo jałowiec ... a śledzie, które jadłam czuć było korzennym smakiem, wyczuwałam tam chyba cymanom, może gałka i przede wszystkim różniły się kolorem od śledzi w cebuli. Może któraś z drogich "kucharek" ma i podzieli się recepturą?? :))
Obserwuj wątek
    • hazo Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss 04.12.14, 19:31
      Poczytaj ten wątek:
      forum.gazeta.pl/forum/w,77,140322674,140322674,Wasze_najlepsze_sledzie.html?wv.x=1
      Może coś Cię zainteresuje.
      • boby_moby Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss 04.12.14, 19:43
        dzięki wielkie, zaraz zaczynam wgłębiać się w lekturę :)
      • boby_moby Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss 04.12.14, 20:53
        hmm niestety pod podanym przez Ciebie linkiem niestety nie znalazłam śledzi korzennych :(
        • hazo Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss 04.12.14, 21:38
          Tutaj jest kilka przepisów ze słowem korzenne w tytule. Nic więcej o nich nie wiem, bo nie lubię. Może coś znajdziesz.
    • micha83 Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss 07.12.14, 23:27
      proszę:
      www.olgasmile.com/sledzie-korzenne.html
    • rosemary84 Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss 09.12.14, 16:49
      dziś rano w pytaniu na śniadanie w tvp2 mówili o śledziach korzennych, ale nie wiem czy podawali konkretny przepis bo tylko mi mignęło ;)
      • boby_moby Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss 10.12.14, 13:03
        na razie zaspokoiłam "pypcia" kupnymi, były bardzo dobre ale cena... 28,00/kg. Degustowałam je bardzo skrupulatnie i: są tam goździki, cynamon, ziele, i coś na smak przyprawy do piernika, ale myślę że jakby dodać imbir i gałkę to było by ok
        • Gość: Endy Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss IP: *.gdynia.mm.pl 12.12.14, 03:40
          www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/wigilia/sledzie_korzenne/przepis.html
          • anikssa Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss 12.12.14, 11:14
            zaintrygowały mnie te śledzie :) one są takie trochę słodkawe czy wytrawne bardziej?
    • leon.atrakcyjny Re: śledzie korzenne_potrzebuję przepis_plissss 12.12.14, 11:28
      Co to jest śledzie korzenne?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka