landsbergk
22.11.04, 09:01
Witam,
Mam pytanie do naszych Amerykanów. Czy znane są Wam takie
śniadaniowe "mufinki" (??? coś jak małe babeczki) z ziarnami kukurydzy, na
słodko? Byłabym bardzo wdzięczna za przepis. A może znacie zupę z kukurydzy
(też słodkawą, ale pikantną)?