Gość: SK8
IP: *.chomiczowka.waw.pl
13.06.05, 21:18
Witajcie
w sobote przyjrzalam sie nieco produktom wystawionym w sklepiku IKEA
(Targowek Wwa). Wystawionym, bo sprzedawanym to chyba zbyt duzo powiedziane -
nie widzialam jeszcze nikogo kto by tam cos kupowal. Czy faktycznie sa tam
same nieciekawe rzeczy, a moze ktos z Was cos kupil i jest zadowolony? Ze
wzgledu na ceny tych produktow waham sie probowac w ciemno... A moze kots z
Was ma znajomych/rodzine w Szwecji i oni moga cos za- lub odrekomendowac ;)) ?
Pozdrawiam
Kate