Dodaj do ulubionych

cusik na rocznice :)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.05, 20:08
juz wkrotce bede obchodzil z dziewczyna rocznice i akurat tego wieczoru nie
bedzie u mnie nikogo w domu. wymyslilem wiec, ze fajnie by bylo zjesc kolacje
przy swiecach, no ale cos ugotowac trzeba;)
moje zdolnosci sa raczej kiepskie, myslalem o spaghetti z jakims sosem, ale
nie mam zadnego ciekawego przepisu na niego...
a moze cos zupelnie innego? macie jakies propozycje, niezatrudne najlepiej?
z gory dzieki za pomoc
Obserwuj wątek
    • ba_nita Re:Galeria potraw.n/t 08.08.05, 20:16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka