coliander
12.04.06, 16:21
Kochani,
co u Was jada sie na wielkanocne sniadanie? Nie mam pomyslów na nic
ciekawego:-( Mysle o 2 salatkach, jajkach faszerowanych, zurku i bialej
kielbasie ale poza tym tylko jajka przychodza mi do glowy. Podajcie jakies
swoje przepisy, co poza ciastami mozna jeszcze podac?
Kwestia tortu, to juz inna sprawa. Macie jakis prosty a efektowny przepis?
Tort ma byc dla tesciow wiec zalezy mi na jakosci:-)
z gory dzieki!!!
Coli