Dodaj do ulubionych

Wielkanoc i tort - pytanie

12.04.06, 16:21
Kochani,

co u Was jada sie na wielkanocne sniadanie? Nie mam pomyslów na nic
ciekawego:-( Mysle o 2 salatkach, jajkach faszerowanych, zurku i bialej
kielbasie ale poza tym tylko jajka przychodza mi do glowy. Podajcie jakies
swoje przepisy, co poza ciastami mozna jeszcze podac?

Kwestia tortu, to juz inna sprawa. Macie jakis prosty a efektowny przepis?
Tort ma byc dla tesciow wiec zalezy mi na jakosci:-)

z gory dzieki!!!
Coli
Obserwuj wątek
    • linn_linn Re: Wielkanoc i tort - pytanie 12.04.06, 16:48
      Zajrzyj do Galerii Potraw: masz przepisy m.in. na torty / ze zdjeciami /.
      Latwiej wybrac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka