Dodaj do ulubionych

Co jecie na obiad?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 11:18
Proszę o wpisy pomysłów na codzienne obiady, ale nie bardzo wymyślne i trudne
do przygotowania.
Obserwuj wątek
    • linn_linn Re: Co jecie na obiad? 01.05.06, 11:53
      A moze zajrzysz do Galerii Potraw: masz przepisy i zdjecia?
    • milady66 Re:co jemy 01.05.06, 17:04
      wczoraj pieczen duszona z piersi indyka fasolka szparagowa z
      mrożonki,ziemniaki,rosolek z makaronem,dzisiaj dwa rodzaje pierogów tzn.ruskie
      i z kapusta i grzybami oraz zupa z zoltego grochu z grzankami,jutro będzie
      kurczk pieczony,frytkii jakas salatka albo mizeria.
    • myszz u mnie tylko jednodaniowo 01.05.06, 17:05
      zawsze,,,
      • ich11 u mnie też i czasami tylko micha sałaty! :)))) 01.05.06, 18:23
    • tadek-niejadek Re: Co jecie na obiad? 01.05.06, 20:24
      Proponuję spośród tysiąca i jednej możliwości:

      Poniedziałek: zupa tuńczykowa + kotlety mortadelowe z makaronem + zielona sałata
      Wtorek: czerwony barszczyk z fasolą + kurza ćwiartka z ziemniakami + papryka
      Środa: żurek + kiełbasa z frytkami + sałatka „na winie”
      Czwartek: pieczarkowa + omlet chłopski dubeltowy + mizeria
      Piątek: barszcz ukraiński + śledź z „Kartoffelsalat” + rzodkiewka w śmietanie
      Sobota: szczawiowa + gulasz drobiowy z makaronem + surówka „pekińska”
      Niedziela: pomidorowa z makaronem + kotlet mielony z ryżem + sałatka „wiosenna”

      Koszt (dla 2 osób) ok. 10 - 12 zł, przygotowanie - ok. 30 min.
      Szczegóły, przepisy, inne propozycje - na skrzynce prywatnej.
      Smacznego, pzdr - tn
    • kalinazkalinowa Re: Co jecie na obiad? 03.05.06, 12:07
      standard - zupki polecam, my mamy dziś pomidorową wyszła pyszna
      • Gość: izabela Re: Co jecie na obiad? IP: *.6.tellas.gr 03.05.06, 13:06
        a ja dzis grochowke mam! mniam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka