Gość: Rooney IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 11:18 Proszę o wpisy pomysłów na codzienne obiady, ale nie bardzo wymyślne i trudne do przygotowania. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
linn_linn Re: Co jecie na obiad? 01.05.06, 11:53 A moze zajrzysz do Galerii Potraw: masz przepisy i zdjecia? Odpowiedz Link Zgłoś
milady66 Re:co jemy 01.05.06, 17:04 wczoraj pieczen duszona z piersi indyka fasolka szparagowa z mrożonki,ziemniaki,rosolek z makaronem,dzisiaj dwa rodzaje pierogów tzn.ruskie i z kapusta i grzybami oraz zupa z zoltego grochu z grzankami,jutro będzie kurczk pieczony,frytkii jakas salatka albo mizeria. Odpowiedz Link Zgłoś
tadek-niejadek Re: Co jecie na obiad? 01.05.06, 20:24 Proponuję spośród tysiąca i jednej możliwości: Poniedziałek: zupa tuńczykowa + kotlety mortadelowe z makaronem + zielona sałata Wtorek: czerwony barszczyk z fasolą + kurza ćwiartka z ziemniakami + papryka Środa: żurek + kiełbasa z frytkami + sałatka „na winie” Czwartek: pieczarkowa + omlet chłopski dubeltowy + mizeria Piątek: barszcz ukraiński + śledź z „Kartoffelsalat” + rzodkiewka w śmietanie Sobota: szczawiowa + gulasz drobiowy z makaronem + surówka „pekińska” Niedziela: pomidorowa z makaronem + kotlet mielony z ryżem + sałatka „wiosenna” Koszt (dla 2 osób) ok. 10 - 12 zł, przygotowanie - ok. 30 min. Szczegóły, przepisy, inne propozycje - na skrzynce prywatnej. Smacznego, pzdr - tn Odpowiedz Link Zgłoś
kalinazkalinowa Re: Co jecie na obiad? 03.05.06, 12:07 standard - zupki polecam, my mamy dziś pomidorową wyszła pyszna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: izabela Re: Co jecie na obiad? IP: *.6.tellas.gr 03.05.06, 13:06 a ja dzis grochowke mam! mniam! Odpowiedz Link Zgłoś