Dodaj do ulubionych

Bajm, Bajm, Bajm

IP: *.chello.pl 13.04.04, 19:26
Ja wprost uwielbiam Beatę Kozidrak i jej zespół: Bajm. Po prostu piszczę z
zachwytu, gdy moje radio towarzyszące gra jej piekne piosenki:

Mysli i słowa, by znowu budować...
Tak jak noc po cięzkim dniu...
Nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie...

Mam nadzieję, że jest tu, na tym forum dużo takich fanów Beaty Kozidrak i jej
muzyki, zwłaszca najnowszych przebojów, które są tak piekne i łagodne, że z
radością podzielą się ze mną swoimi przeżyciami przy słuchaniu Beaty Kozidrak
i zespołu Bajm

Mam nadzieję, że już niedługo ukaże się nowa płyta Beaty Kozidrak i zespołu
Bajm, na której znajdą się równie udane i piekne piosenki, jak na
przykład "Mysli i słowa", których słucham cały dzień codziennie.
Obserwuj wątek
          • Gość: Pluszak Re: Bajm, Bajm, Bajm IP: 5.2.* / *.chello.pl 14.04.04, 19:11
            Dlaczego to, że ktoś słucha od miesiąca codziennie trzech tych samych piosenek
            Beaty Kozidrak i Bajmu, to od razu musi być śmieszny? Po prostu ja tak mam, że
            aby skończyć dzień pracy muszę wysłuchac trzech piosenek Beaty Kozidrak i
            zespołu Bajm.

Tak jak noc po cięzkim dniu
            Nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie
            Mysli i słowa by znowu budować każdy nowy dzień. Kocham cie

To wspaniałe, że ciągle istnieją tacy artyści, którzy potrafią nagrać trzy
            piosenki i są radia, które te trzy piosenki potrafią puszczać dzień w dzień po
            piec razy i jeszcze robić z nich dżingle. Gdyby tak nie było, to na pewno nie
            miałbym okazji słuchać Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, którego słucham
            codziennie.

Noc po ciężkim dniu...
            Nie obiecam ci, że lepszy będie świat (coś tam coś tam)...

Mam nasdzieję, że za rok Beata Kozidrak i zespół Bajm nagrają kolejne trzy
            piosenki, które będą puszczane 5 razy dziennie przez cały tydzień. Wtedy po
            dodaniu do tych trzech piosenek, które już lecą, będą tworzyły sześć piosenek.
            Wtedy to już mozna nie puszczać Marcina Rozynka będzie, który nie ma trzech
            piosenek, tak jak Bajm, ale jedną

Spójrz, wystawy śmieją się z nas, a ty wybrałaś właśnie mnie
            NIczym król
            Karol kupię ci
            Korale planet

- i żeby nie być gorszy od trzech piosenek Bajmu jest puszczany trzy razy
            częściej z jedną.
            • Gość: Rafi Re: Bajm, Bajm, Bajm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.04, 11:10
              Wy się śmiejcie, a Pani Kozidrak kupiła sobie dom 1000 m z działką 5000 m, ma
              własną służbę, ogrodnika, fontannę z jeziorkiem.Przymierza się teraz do kupna
              samolotu, ponoć zrobiła już licencję pilota. Jak widać opłaca się nagrywać
              takie sympatyczne piosenki co to cały naród ich słucha, kupuje płyty i chodzi
              na koncerty. A Korze czy Małgorzacie Ostrowskiej - głównym konkurentkom Pani
              Beaty ta sztuka się nie udała, pomimo prób uporczywego nagrywania piosenek
              równie sympatycznych. Nie udało się to nawet Patrycji Markowskiej. Wniosek?
              Masowy przebój zrobić to jednak duża sztuka. Jedynym i niepobitym jej Mistrzem
              (Mistrzynią) jest Pani Kozidrak smile
            • Gość: Mikis Re: Bajm, Bajm, Bajm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.04, 11:55
              Uprzejmie informuję, że Bajm nie nagrał w/w piosenek naraz. Ta z "Nie,nie,nie"
              to tytułowy szlagier z płyty "Szklanka wody" z 2000 r., te dwie to pierwszy i
              trzeci singiel z najnowszej płyty "Mysli i słowa". A ostatnio często leci w
              TV "Biała armia" (tytułowy szlagier z płyty z 1990 r.)jako tło do reklamy lodów
              (bardzo pysznych zresztą). Jak widać wiele nowych i starych przebojów Bajmu ma
              moc ponadczasową i będą grane przez wieki. A Bajm - zważywszy na to że solistka
              ma niecałe 45 lat i świetna formę - pogra jeszcze jakieś 15 lat i nagra mnóstwo
              przebojów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka