gientky 27.06.04, 13:00 W tym roku nie zapowiada sie tak obiecujaco. muzyka.onet.pl/mr,939875,wiadomosci.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Humbak Re: Castle Party IP: *.onecik.pl / *.onecik.pl 27.06.04, 13:04 Faktycznie nieszczególne. Nie pamiętam, co było rok temu (z resztą nie byłem), ale jakoś ciekawsze miałem wrażenia. Odpowiedz Link Zgłoś
klymenystra Re: Castle Party 27.06.04, 13:07 no na sam clan of xymox i pitchfork nie warto tyle kasy wydawac- reszta raczej srednia. ale jak widze zabraklo weteranow cloterkeller, delighty i inne takie. ale moonlight jest, bedzie musialo wystarczyc fankom Odpowiedz Link Zgłoś