Gość: Greg
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.08.04, 09:48
Kiedyś gdzieś w radiu słyszałem coś takiego: fire insajed like a lion. tak
usłyszałem. słuch mam dobry. napisałem tam jak usłyszałem. i jescze jedna
piosenka. kadziu unter son. wajes ta cumba. wiem. ze głupotę napisałem
odnośnie tej drugiej piosenki, ale tak mi się przypomina. i tak usłyszałem.