IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.04, 09:48
Kiedyś gdzieś w radiu słyszałem coś takiego: fire insajed like a lion. tak
usłyszałem. słuch mam dobry. napisałem tam jak usłyszałem. i jescze jedna
piosenka. kadziu unter son. wajes ta cumba. wiem. ze głupotę napisałem
odnośnie tej drugiej piosenki, ale tak mi się przypomina. i tak usłyszałem.
Obserwuj wątek
    • Gość: Blackrainbow Re: Pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.04, 10:56
      To pierwsze to chyba Bob Marley - Iron Lion Zion... :]

      -------------------------
      ..I'm gonna be Iron..Like a Lion...In Zion

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka