Gość: crabath IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.04.02, 10:37 ...no właśnie, kto słucha? kto jest oczarowany tak jak ja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ksywa Re: Loreena McKennitt 10.04.02, 11:36 Ja słucham - uwielbiam ten głos i nastroje, mam wszystkie płyty. Ale ... " ale to juz było" - tzn. ten wątek, niejaki Druss go wrzucił ze dwa tygodnie temu. Tyle że nie cieszył się nadmierną popularnością) Pozdrawiam, ksywa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Druss Re: Loreena McKennitt IP: *.e-katalyst.pl 10.04.02, 13:31 No bo niewielu nas tutaj na tym forum ( (miłosników Loreeny, znaczy się) A jaka jest wasza ulubiona płyta? (bo moja to chyba "Mask and the Mirror"...) Ukłony, Druss Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaskier Re: Loreena McKennitt IP: 213.77.2.* 10.04.02, 12:30 Ja również słucham - szczególnie utwór "Dante's Prayer". Miodzio! )) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crabath Re: Loreena McKennitt IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.04.02, 17:42 Nie mam ulubionej plyty, w kazdej odnajduje cos innego. Ale z utworow to chyba "The Highwayman" z "The book of secrets". Dla mnie majstersztyk. No i plyta "live in paris and toronto" Ale to chyba dlatego ze sie nie udalo mi sie pojechac na kocert. A ktos byl? Niech opowie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: Loreena McKennitt IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.04.02, 18:35 powalił mnie "The Mystic's Dream" z the Mask and Mirror, resztę można spokojnie przespać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crabath Re: Loreena McKennitt IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.04.02, 09:36 przespac? no wiesz.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek2 Re: Loreena McKennitt IP: *.abo.wanadoo.fr 10.04.02, 20:02 Tez jej slucham ! Lubie jej glos i klimaty jej utworow ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcel Re: Loreena McKennitt IP: 213.25.168.* 11.04.02, 11:30 Mam jej płytę "Book of Secrets" i kilka pojedyńczych nagrań na MP3. "Book of Secrets" to jedna z najczęściej słuchanych przeze mnie płyt. Piękna muzyka. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś