Dodaj do ulubionych

Loreena McKennitt

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.04.02, 10:37
...no właśnie, kto słucha? kto jest oczarowany tak jak ja?
Obserwuj wątek
    • ksywa Re: Loreena McKennitt 10.04.02, 11:36
      Ja słucham - uwielbiam ten głos i nastroje, mam wszystkie płyty. Ale ... " ale
      to juz było" - tzn. ten wątek, niejaki Druss go wrzucił ze dwa tygodnie temu.
      Tyle że nie cieszył się nadmierną popularnościąsmile) Pozdrawiam,
      ksywa
      • Gość: Druss Re: Loreena McKennitt IP: *.e-katalyst.pl 10.04.02, 13:31
        No bo niewielu nas tutaj na tym forum sad(
        (miłosników Loreeny, znaczy się)
        A jaka jest wasza ulubiona płyta? (bo moja to chyba "Mask and the Mirror"...)

        Ukłony,
        Druss
    • Gość: Yaskier Re: Loreena McKennitt IP: 213.77.2.* 10.04.02, 12:30
      Ja również słucham - szczególnie utwór "Dante's Prayer". Miodzio! smile))
    • Gość: crabath Re: Loreena McKennitt IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.04.02, 17:42
      Nie mam ulubionej plyty, w kazdej odnajduje cos innego. Ale z utworow to chyba
      "The Highwayman" z "The book of secrets". Dla mnie majstersztyk. No i
      plyta "live in paris and toronto" Ale to chyba dlatego ze sie nie udalo mi sie
      pojechac na kocert. sad A ktos byl? Niech opowie....
    • Gość: bolo Re: Loreena McKennitt IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.04.02, 18:35
      powalił mnie "The Mystic's Dream" z the Mask and Mirror, resztę można spokojnie
      przespać
      • Gość: crabath Re: Loreena McKennitt IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.04.02, 09:36
        przespac? no wiesz....
    • Gość: jacek2 Re: Loreena McKennitt IP: *.abo.wanadoo.fr 10.04.02, 20:02
      Tez jej slucham ! Lubie jej glos i klimaty jej utworow !
    • Gość: Marcel Re: Loreena McKennitt IP: 213.25.168.* 11.04.02, 11:30
      Mam jej płytę "Book of Secrets" i kilka pojedyńczych nagrań na MP3. "Book of
      Secrets" to jedna z najczęściej słuchanych przeze mnie płyt. Piękna muzyka.
      Pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka