Dodaj do ulubionych

PSB w sieci

11.11.04, 20:27
no wlasnie wink
neila, reklamuj swoja i michala strone tutaj!
moze podzielicie sie uwagami na temat chlopcow w sieci?

Jesli chodzi o oficjalna strone to o wiele bardziej podobala mi sie stara
strona czyli: www.petshopboys.co.uk, gdy strona byla niebieska, byla
bardziej... petowa? teraz jest bardzo techniczna.

moze powinnismy zastanowic sie nad tworzeniem jakis dodatkow komputerowych?
media na oficjalnej stronie rzdko sa aktualizowane. czasem tylko jakies
zdjecia i nic wiecej...
Obserwuj wątek
    • krikra Re: PSB w sieci 24.11.04, 13:39
      Też chyba bardziej podobała mi się stara wersja oficjalnych PSB. Ale i ta nowa
      nienajgorsza jest.
      Co do strony Neili i Michała - fajnie, że zrobiliście polską stronę, a
      jakbyście potrzebowali jakiegoś wsparcia, chętnie pomogę. Znam się nieco na
      grafice i robieniu stron - no, przyznaję, że amatorsko, ale zawsze to cośwink
      Też robię stronę - Jeta Li www.greatjet.stopklatka.pl więc mam skromne,
      bo skromne, ale jakieś doświadczenie.
      Pozdrawiam wszystkich fanów PSB
    • krikra forum, katalog 27.11.04, 17:33
      Fajnie byłoby, gdybyście dodali link do tego forum na swojej stronie. Bo tak to
      trudno je znaleźć. Chyba, że jest taki link, a ja go nie zauważyłamwink

      Aha, a co do Waszej strony - przydałoby się ją dodać do katalogu, na onecie,
      wp, w google'u... bo trafić na nią niestety niełatwo. Ja dotarłam do niej
      okrężną drogą - dzięki Tobie, Balshoy big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka