Gość: mk IP: *.net.autocom.pl 04.12.04, 15:55 Długo trzeba było czekać na w końcu "alternatywną" twarz zespołu. Koncert w Ciezsynie na festiwalu wyszedl barzdo dobrze. Płyta też barzdo dobra. Polecam łowcom "nie przebojów" a dobrego grania. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 18:14 a ja odsyłam do pozostałych płyt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Warto posłuchać, nie warto kupować IP: *.idea.pl 05.12.04, 19:25 Płyta jest naprawdę znakomita, natomiast nie radzę jej kupować. Jest bowiem zabezpieczona przed zapisem i nie można jej odtwarzać w wielu odtwarzaczach, szczególnie tych samochodowych i przenośnych oraz na komputerze, chyba że użyje się specjalnego playera pod Windows lub MacOS, który trzeba specjalnie zainstalować. Player zaś gra z fatalną jakością... Zazwyczaj pracuję na Linuxie, na którym z początku płyta wcale nie chciała się odtwarzać. Wszystkie programy do słuchania muzyki z CD się zawieszały. Chciałem już zwracać CD do sklepu, ale na szczęście zadziałał jeden z programów do rippowania CD - cdparanoia. Oto komenda, która umożliwia skopiowanie wszystkich utworów do WAV: cdparanoia -Bv "1-14" Odradzam jednak innym popełnianie tego samego błędu co ja. Nie kupujcie płyty w sklepie. Ściągnijcie ją z eMule, a gdy Myslovitz będą koncertować w pobliżu - kupcie bilety i przyjdźcie na ich koncert. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Copy Control IP: *.idea.pl 05.12.04, 19:36 Oczywiście płyta jest zabezpieczona przed kopiowaniem, nie przed zapisem Zaś to czy rippowanie się powiedzie zależy głównie od napędu CD w komputerze. Nie jest możliwe np. w DVD Pioneer, za to udaje się w nagrywarkach LG. Jak widać, kupowanie płyt z Copy Control nie ma sensu, to taka rosyjska ruletka. Utrudnia życie tym, którzy płyty kupują - KLIENTOM, a Ci którzy będą chcieli tą płytę skopiować, to i tak sobie poradzą. Jedynym słowem porażka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spinka Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 20:27 wielki plus dla panów za cenę. a płyta bardzobardzo. może to nie jest jakaś superekstra psychodelia, no ale dobrze, że się czegoś takiego doczekaliśmy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brianowy Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.12.04, 23:16 as ile plytka kosztuje,bo jak kolo 20zl,to mzoe sobie kupie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brianowy Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.12.04, 01:02 dzieki,to badzo dobry nius,chyba sie skusze ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pabloski Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.udn.pl 05.12.04, 02:31 o! i teraz mnie zaintrygowało, bo Myslovitz polubiłem dzięki koncertom! to chyba napaliłem się trochę na tą płytkę... 20zł powiadasz... Odpowiedz Link Zgłoś
grochalska Re: Nowa płyta Myslovitz 05.12.04, 09:52 Zakupiłam bratu na Mikołajki, ale przyznam szczerze, że sama się nie mogę doczekać kiedy rozpakuje prezent i kiedy sama będę się mogła wsłuchać Odpowiedz Link Zgłoś
kacjaryna Re: Nowa płyta Myslovitz 05.12.04, 10:42 Pamiętajcie tylko, że ta płyta zawiera improwizacje. Jest inna od wszystkich pozostałych. Dla mnie klimatem zbliżona jest do Lenny Valentino. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crp utworów jest 14, w tym piosenek 4 IP: *.drzwi.org 05.12.04, 11:01 Gazecie gratulujemy recenzentów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Składanka Nie wierze :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 12:13 Jesli to jest to o czym marzylam, o takiej ich wyjatkowej, z improwizacja, plytce dla wiernych, to jestem BARDZO SZCZELIWA. Zawsze mówie, że niektóre marzenia sie spełniaja )) Ide do sklepu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbyszekkk porównanie do Sigur Ros... IP: *.tsk.trzebnica.pl / *.tsk.trzebnica.pl 05.12.04, 13:27 ... hm takie porównanie naprawdę zachęca SR jest niepowtarzalne ale jeśli Myslovitz robiliby coś w tym stylu to płytę na pewno kupię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sissy Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.retsat1.com.pl 05.12.04, 15:56 A u mnie w Łodzi za cztery godziny zaczyna się koncert - a ja mam bilecik! Już nie mogę się doczekać Odpowiedz Link Zgłoś
subrealism Re: Nowa płyta Myslovitz 05.12.04, 16:54 To jaka właściwie jest ta płyta, pozatym, że okrągła? Ostro łoją, czy taki klimat jak Lenny Valentino? Jest trochę jakiejś elektroniki? Wolałbym to drugie, bo na łojenie to za stary jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
grimsrund Re: Nowa płyta Myslovitz 05.12.04, 19:01 Łojenia niet, bardziej w stylu Lenny Valentino. Psychodeliczna nieco muzyczka się sączy, sączy, można spokojnie przy niej usnąć. Czasami chłopaki się trochę ożywiają, ale nie za często i nie za bardzo. To dobra płyta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert Re: Nowa płyta Myslovitz IP: 82.160.12.* 06.12.04, 10:04 Pan Sankowski chyba trochę się zapędził w swoim pisaniu. Jestem wiernym fanem Myslivitz i uważam, że to, co zrobili chłopaki ze zespołu jest świetnym pomysłem. Pójście w stronę niszowego grania, takiej "lekkiej" psychodelii wyszło im całkiem nieźle (chociaż ucho wyłapuje ich muzyczne inspiracje: w rzeczy samej Sigur Ros, Ewa Braun czy muzyka jazzowa). Bas jest świetny. Mam nadzieję, że nie jest to ostatnia taka płytka. Gratuluję! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czerwony_notes Re: Nowa płyta Myslovitz IP: green.d* / *.mofnet.gov.pl 06.12.04, 10:10 Byliście na koncercie w Łodzi? To był psychoderyczny "Gdzie jest Nemo?" Wolę troche wcześniejcsze Myslovitz. Improwizację w ich wykonaniu wolę w mniejszej ilości i na koniec koncertu. Lubię ich za teksty, których tu trochę mało.Żeby wszystkich zadowolić koncert musiał by być dużo dłuższy. Nie wszyscy lubią tyle alternatywy na raz. Ale widać, że spełniają się jako muzycy-instrumentaliści. Powodzenia av_ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemas Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 12:48 Też mam podobne odczucia, koncert faktycznie był krótki...co do zawartości..hmm.wydaje mi się, że troche przeeskperymentowali; chcą być Radiohead, ale to jeszcze nie ten etap..i liczę, że nie będą się do nich upodabniać po wydaniu tej płyty, dla mnie to już nie będzie ten sam Myslovitz, bez 'pojechanych' tekstów, bez zawrotnego wycia Rojka... cóż, albo to oni za szybko dojrzewają albo ja się po prostu ociągam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.lagisza.pke.pl 06.12.04, 15:04 Niestety (a może stety?), ale raczej ty ociągasz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.ey.com.pl 06.12.04, 12:31 Nowa płyta jest rewelacyjna. Stymże zawiera 14 utworów w tym cztery szeptano - śpiewane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil KACZKOWSKI Z "TRÓJKI" BĘDZIE MIAŁ SIĘ CZYM ZACHWYC IP: *.lagisza.pke.pl 06.12.04, 14:59 To rzeczywiście może być niezła rzecz i choćby tylko lekko trąciło Radiohead, Sigurem czy wczesnymi Floydami (uwielbiam te rzeczy), oznaczałoby, że A. Rojek wraz z reszta ekipy zaczęli robić to, do czego są poprostu stworzeni. Pozdrawiam wszystkich czujących dobrą muzykę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aha Re: KACZKOWSKI Z "TRÓJKI" BĘDZIE MIAŁ SIĘ CZYM ZA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 22:07 Jeszcze bym dodał że mnie się pierwsze dwa kawałki kojarzą troszeczkę z electroglide in blue apollo 440 Odpowiedz Link Zgłoś
subrealism Re: Nowa płyta Myslovitz 06.12.04, 18:01 Mam już płytkę i przesłuchałem. Faktycznie psychodelia jaką lubię, potwierdza się moja teoria o inspiracji Smashing Pumpkins. W jednym kawałku słychać nawet dźwięki z filmu Forbidden Planet, wogóle płyta powinna być soundtrackiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mike Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.04, 00:07 nie trzy piosenki, lecz cztery. Wielcy redaktorzy muzyczni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mike Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.04, 00:09 no przecież jest na okładce napisane, ze to improwizacje. Koleś nie umie liczyć i kiepsko widzi. kto mu dał ta robotę??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mike Re: Nowa płyta Myslovitz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.04, 00:14 utwor "sean penn song" brzmi totalnie jak z filmu Lyncha.Poza tym troche amerykańskich klimatów Odpowiedz Link Zgłoś
kvinna Jest genialna 07.12.04, 09:44 Moje papugi z wrażenia spadły z gałęzi i musiałam je długo uspokajać. Ale dla Myslovitz to komplement. Muzyka, która straszy. Cena w empiku 24,99. Jak za kasetę. Fajna okładka. I tytuł. ___ Życie to surfing... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggg jaki kraj, taka alternatywa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.05, 16:17 plyta jak na standardy zachodnie jest bardzo przecietna - jak na improv - banalne - jak na alternatywny pop - wtorne do bolu. ale fakt, fanom poseneczek i "awangardy" a'la radiohead wyda sie niesluchalna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: jaki kraj, taka alternatywa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 21:15 "ssij pałę, durniu" zacytuję tekst z muzyki jakiej zapewne słuchasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homek_toft Re: jaki kraj, taka alternatywa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 21:29 Porównania do Lennego Valentino trochę nie trafione )) Jak w ogóle można? Jezu... Ktoś tam napisał, że podobne do amerykańskiego grania i chyba był najbliżej. Tą płytką chociaż na moment pokazali, czego słuchają, z jakiej muzy wyrośli. Na pewno wyda się to wtórna dla ludzi, którzy sa trochę osłuchani z alternatywnymi klimatami, ale w Polsce chyba czegoś takiego nie było i o to chodzi, bo nawet cena dostosowana Nie wiem, może ta płyta jest świetna i ja też nie nadążam, ale brakuje trochę tych ich 'piosenek'. Jak chcę posłuchać takiego grania to wolę sobie włączyć jednak stare dobre Kid A, czy Low, nie wiem co jeszcze, ale Myslovitz to dla mnie Korova na przykład - teksty itd. Zobaczymy, jak im to wyjdzie na koncertach, w marcu chyba przyjadą nad morze.. Strasznie spsuli Czerwony notes... Wolę tą radiową wersję dla Trójki, którą zagrali dawno temu. 'W Sieci' fajny kawałek, ale zakończenie tekstu odrobinę żenujący poziom prezentuje... 'Marie Ann Restaurant' - już delikatniej i bardziej onirycznie nie można było? Ja ledwo tą piosenkę wychwytuję... 'Życie to surfing' się jako jedyne broni... Ogólnie płyta jest dobra, ale nie są to jakieś mega utwory, trochę zrzynania raczej z zachodu... podobnie jak Mickey to zrzyna z Six by Seven, ale ok... "Jaki kraj taka alternatywa" - dobre stwierdzenie, bez kitu Tak w ogóle to przed wakacjami ma być nowa płyta, taka 'normalna' Poza tym perkusista robi własny projekt z kolesiami z Negatywu i też wydają album przed wakacjami, a do przyszłego roku czeka wydawnictwo basisty... Jak tak każdy sobie powydaje to w końcu się rozpadną _____ www.uciekinier.friko.pl Odpowiedz Link Zgłoś
heavyrock Re: Nowa płyta Myslovitz 30.01.05, 11:52 Obawiam się, że brak przebojów na nowej płycie Myslovitz nie będzie automatycznie oznaczał "dobrego grania". Odpowiedz Link Zgłoś