Dodaj do ulubionych

Program do pisania partytur

IP: *.kv.net.pl 06.02.05, 18:56
Potrzebuję skądś ściągnąć albo kupić program do pisania partytur, może ktoś
coś poleci ale max do 300 zł.
Obserwuj wątek
    • Gość: glebogryzarka Re: Program do pisania partytur IP: 195.245.217.* 07.02.05, 14:22
      NoteWorthy Composer jest prosty, był za darmo, teraz chcą czterdzieści dolców:
      www.noteworthysoftware.com/
      Finale 2005 to wyższa klasa, polecam, niestety kosztuje aż 1200 złotych, ale
      zawsze można poszukać pirata:
      www.finalemusic.com/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka