Gość: Małgoś IP: *.kv.net.pl 06.02.05, 18:56 Potrzebuję skądś ściągnąć albo kupić program do pisania partytur, może ktoś coś poleci ale max do 300 zł. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: glebogryzarka Re: Program do pisania partytur IP: 195.245.217.* 07.02.05, 14:22 NoteWorthy Composer jest prosty, był za darmo, teraz chcą czterdzieści dolców: www.noteworthysoftware.com/ Finale 2005 to wyższa klasa, polecam, niestety kosztuje aż 1200 złotych, ale zawsze można poszukać pirata: www.finalemusic.com/ Odpowiedz Link Zgłoś