clio4 14.07.02, 15:34 Jestem ciekawa-jakiego zagranicznego artystę-z miłą chęcią widzielibyście w Polsce na koncercie?!? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piotrek Re: Propozycja nr 1 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.07.02, 21:57 Green Day Foo Fighters Metallica Offspring Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoinKRoLL Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.traco.pl / 192.168.2.* 14.07.02, 17:52 KORN, SYSTEM OF A DOWN, TOOL, <NIRVANA> Odpowiedz Link Zgłoś
vulture To nie jest zabawne 14.07.02, 18:20 Z Nirvaną to rzeczywiście niemożliwe, ale ostatnio krążą pogłoski, że ma się reaktywować The Doors. Oczywiście, nie będą ekshumować Morrisona, ale śpiewać ma Ian Astbury z zespołu The Cult. Były też przymiarki do reanimowania Queen, ale szczęśliwie chłopaki sobie odpuściły, chociaż zdarzają się okazyjne występy Briana Maya, podczas których udowadnia on, że skoncentrowanie się na gitarze, a nie na mikrofonie, jest w jego wypadku całkowicie słuszne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miecio Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 14.07.02, 23:06 Gość portalu: LoinKRoLL napisał(a): > SYSTEM OF A DOWN, A to ciekawe bo kilka lat temu jak zespół był w Polsce to został tak niemiłosiernie wygwizdany ze stwierdzili ze juz nigdy TU nie przyjadą. Odpowiedz Link Zgłoś
loinkroll Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 15.07.02, 00:44 mieciu-ty glupi bucu! to rzeczywiscie ciekawe! kilka lat temu nie bylem na ich koncercie- a temat przewodni tego watku brzmi: na jaki zagraniczny zespol czekamy-ja osobiscie czekam na system of a down! pozdro dla Ciebie za Twoje zorientowanie w temacie, co do niezbyt przychylnego przyjecia soad-u na ich koncercie w Polsce! to, ze kilka lat temu jacys idioci wygwizdali soad wcale nie znaczy, ze ja nie moge juz teraz oczekiwac ich przyjazdu do nas! bardzo bym cie prosil napisz mi pare jakis wierszow o soad!)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miecio Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 17:57 loinkroll napisał: > mieciu-ty glupi bucu! to rzeczywiscie ciekawe! kilka lat temu nie bylem na ich > koncercie- a temat przewodni tego watku brzmi: na jaki zagraniczny zespol > czekamy-ja osobiscie czekam na system of a down! pozdro dla Ciebie za Twoje > zorientowanie w temacie, co do niezbyt przychylnego przyjecia soad-u na ich > koncercie w Polsce! to, ze kilka lat temu jacys idioci wygwizdali soad wcale > nie znaczy, ze ja nie moge juz teraz oczekiwac ich przyjazdu do nas! > > bardzo bym cie prosil napisz mi pare jakis wierszow o soad!)) Synku- licz sie troche ze słowami. Ja wiem ze masz teraz wakacje i koledzy nie ganiaja cie po fajki do kiosku i nie wypłacaja paroli, ale pamietaj - wakacje mina i znów wrócisz w kierat. Wiec wyżywkę sobie daruj. Odpisałem ci o soad zebyś nie oczekiwał jednak tego przyjazdu. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
loinkroll Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 20.07.02, 12:01 Gość portalu: Miecio napisał(a): >> Synku- licz sie troche ze słowami. Nie jestem dla Ciebie zadnym synkiem, za glupie posty-nalezy sie nagana, niezaleznie od wieku autora tych postow! Dlatego na Ciebie najechalem. >>Ja wiem ze masz teraz wakacje Jedyne trafne spostrzezenie...! >>koledzy nie ganiaja cie po fajki do kiosku i nie wypłacaja paroli, ale >>pamietaj - wakacje mina i znów wrócisz w kierat. To-ze w czasach szkolnych byles kozlem ofiarnym-wcale nie znaczy, ze wszyscy maja tak ciezko! Niech Twoje przykre wspomnienia z tamtych lat-nie rzutuja na Twa opinie o szkole. >>Wiec wyżywkę sobie daruj. Wyzywke to na Tobie robili w czasach szkolnych. >> Odpisałem ci o soad zebyś nie oczekiwał jednak tego przyjazdu. >>I tyle. Nie wiem czy ogladales wywiad z Tankianem na VIVA POLSKA?! Powiedzial w nim, ze chetnie do nas zawitaja. Znasz jeden fakt(przeszlosc), ale pamietaj, ze niektorzy sa na biezaco(z nowinkami)!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miecio Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.07.02, 12:42 loinkroll napisał: > Nie wiem czy ogladales wywiad z Tankianem na VIVA POLSKA?! Powiedzial w nim, ze > > chetnie do nas zawitaja. Znasz jeden fakt(przeszlosc), ale pamietaj, ze > niektorzy sa na biezaco(z nowinkami)!!! > Jeżeli ty sie posiłkujesz Viva Polska to ja kończe dyspute. Nara. Synku. Odpowiedz Link Zgłoś
loinkroll Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 21.07.02, 15:16 > loinkroll napisał: > > > > Nie wiem czy ogladales wywiad z Tankianem na VIVA POLSKA?! Powiedzial w ni > m, > ze > > > > chetnie do nas zawitaja. Znasz jeden fakt(przeszlosc), ale pamietaj, ze > > niektorzy sa na biezaco(z nowinkami)!!! > > > miecio napisal: > > Jeżeli ty sie posiłkujesz Viva Polska to ja kończe dyspute. > Nara. > Synku. Napisalem, ze Tankian powiedzial to OSOBISCIE(wiec chyba nie wazne jaka stacja to wyemitowala!). A dyspute skonczyles z innego powodu...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ugugunan Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.mrzezyno.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 18:24 Red Hotów z przyjemnością w Polsce bym obaczył... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: davis Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.radom.pilickanet.pl 14.07.02, 19:46 Korn Iron Maiden Dire Straits (fajnie by było) Metallica Odpowiedz Link Zgłoś
clio4 Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 14.07.02, 20:22 wypadałoby od siebie cos dodac: 1. KOЯN 2. INCUBUS 3. SOAD Odpowiedz Link Zgłoś
rodak Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 14.07.02, 21:54 A Ich Troje wam nie wystarcza? Tacy "wspaniali artyści". To co, że rodzimi, ale i tak są zajebiści )) A poważnie: Wheatus, Morissette, może Korn Odpowiedz Link Zgłoś
buh Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 15.07.02, 00:28 Mogwai, Godspeed, Sonic Youth, Tortoise. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szelak Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 19.07.02, 01:49 buh napisał: > Mogwai, Godspeed, Sonic Youth, Tortoise. > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Argus Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: 158.75.1.* 15.07.02, 12:49 Czekam na PINK FLOYD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.acn.waw.pl 15.07.02, 18:16 Rammstein Odpowiedz Link Zgłoś
munky Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 15.07.02, 19:40 System of a down- ale to juz chyba z pewnych nieprzyjemnych powodów niemożliwe Deftones - bo nigdy jeszcze tu nie byli, a szkoda pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 15.07.02, 20:32 MIDNIGHT OIL, NEW ORDER, COLDPLAY, THE CULT, GUS GUS, UNDERWORLD i .... KISS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 15.07.02, 21:05 Rush Red Hot Chili Peppers faktycznie Teddy Kiss mógłby odwiedzić ale czy oni nie grali w latach '90 u nas ? ten wielokropek zapewne oznaczał że nazwę tego zespołu wymieniłes z taką "pewną dozą zażenowania" ? nie sądzę aby fakt słuchania Kissów był powodem do wstydu pzdr P.S. Gdzieś na anglojęzycznych stronach internetowych czytałem że od czasu do czasu reaktywuje się zespół Budgie. Widziałem nawet zdjęcia zespołu. Jeśli to prawda to mogliby odzwiedzić nasz kraj, mają tu naprawdę sporo fanów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mallina Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.dip.t-dialin.net 15.07.02, 22:13 byle nie warszawie the cult, korn (ale to juz obejrze we wrzesniu gdzie indziej..), red hot..,P.O.D ..taa kate bush (ale to chyba najmniej mozliwe..) Odpowiedz Link Zgłoś
vulture New Order 16.07.02, 01:29 Ktoś powyżej wspomniał ten zespół... Ja też czekałem do niedawna, aż ktoś ich zaprosi, ale zobaczyłem na video fragmenty koncertu i mi się odechciało... Jeeeeezu, jak ten facet okropnie śpiewa na żywo!!! Aż byłem w szoku, że można tak fałszować... Ale ostatnią płytę, "Get Ready", bardzo gorąco polecam, bo jest super. I wszystko brzmi, jak trzeba... Odpowiedz Link Zgłoś
bombelski Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 16.07.02, 13:14 chętnie wybrałbym się na sonic youth, afghan whigs (może się reaktywują?), korna, radiohead... no i jeszcze raz na toola... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mb Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.katowice.agora.pl 16.07.02, 13:32 HAWKWIND, Radiohead, The Roots Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alissa19.. Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.07.02, 16:20 Incubus,Metallica. Odpowiedz Link Zgłoś
piki1 Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 17.07.02, 14:44 brytni spirs jako support ich3. miód ze smalcem mniam, mniam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: 213.76.149.* 17.07.02, 15:08 NEIL YOUNG!!!!!!!!! (Tylko kto tu na niego przyjdzie...) Odpowiedz Link Zgłoś
vulture NEIL NOT VERY YOUNG 17.07.02, 15:12 Przyjdzie, przyjdzie; mam wrażenie że sporo osób słucha Younga. Może nie jakieś tłumy by się pojawiły, ale na pewno trochę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bombelski Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.glinik.gorlice.pl 18.07.02, 10:30 a jeszcze na mr. bungle czekam. kiedyś już mieli być... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macio Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: LUDK* / 130.227.160.* 18.07.02, 12:16 Nirvana, Joy Division, Metallica z okresu MoP, Faith no More... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawkshaw Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.net / *.kra.warszawa.supermedia.pl 21.07.02, 13:37 Chyba Kate Bush, ale niestety od 1979 nie koncertuje Chociaż może w związku z nową płytą, która ma się pojawić koło listopada, albo trochę później... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawkshaw Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.net / *.kra.warszawa.supermedia.pl 21.07.02, 13:43 zapomniałem o PJ Harvey, Gus Gus, Goldfrapp, Tori Amos, Lush, Throwing Muses, Bjork, Moby Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kadriana Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 21.07.02, 13:40 Mam slabosc do glosu Cohena wiec jego chetnie uslyszalabym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teras Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: 212.33.84.* 18.08.02, 18:16 Incubus, Deftones, Green Day, Tool i Robbie Williams. Moze troche dziwna mieszanka, ale coz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rybb Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.sd.sd.cox.net 19.08.02, 05:25 chcialbym zobaczyc Robbiego Robba w akcji Odpowiedz Link Zgłoś