Dodaj do ulubionych

zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Polsce

14.07.02, 15:34
Jestem ciekawa-jakiego zagranicznego artystę-z miłą chęcią widzielibyście w
Polsce na koncercie?!?
Obserwuj wątek
    • vulture Propozycja nr 1 14.07.02, 16:52
      Annie Haslam
      Kate Bush
      Alice Cooper
      • Gość: Piotrek Re: Propozycja nr 1 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.07.02, 21:57
        Green Day
        Foo Fighters
        Metallica
        Offspring
    • Gość: LoinKRoLL Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.traco.pl / 192.168.2.* 14.07.02, 17:52
      KORN, SYSTEM OF A DOWN, TOOL, <NIRVANAsmile>
      • vulture To nie jest zabawne 14.07.02, 18:20
        Z Nirvaną to rzeczywiście niemożliwe, ale ostatnio krążą pogłoski, że ma się
        reaktywować The Doors. Oczywiście, nie będą ekshumować Morrisona, ale śpiewać
        ma Ian Astbury z zespołu The Cult. Były też przymiarki do reanimowania Queen,
        ale szczęśliwie chłopaki sobie odpuściły, chociaż zdarzają się okazyjne występy
        Briana Maya, podczas których udowadnia on, że skoncentrowanie się na gitarze, a
        nie na mikrofonie, jest w jego wypadku całkowicie słuszne.
      • Gość: Miecio Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 14.07.02, 23:06
        Gość portalu: LoinKRoLL napisał(a):

        > SYSTEM OF A DOWN,


        A to ciekawe bo kilka lat temu jak zespół był w Polsce to został tak
        niemiłosiernie wygwizdany ze stwierdzili ze juz nigdy TU nie przyjadą.
        • loinkroll Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 15.07.02, 00:44
          mieciu-ty glupi bucu! to rzeczywiscie ciekawe! kilka lat temu nie bylem na ich
          koncercie- a temat przewodni tego watku brzmi: na jaki zagraniczny zespol
          czekamy-ja osobiscie czekam na system of a down! pozdro dla Ciebie za Twoje
          zorientowanie w temacie, co do niezbyt przychylnego przyjecia soad-u na ich
          koncercie w Polsce! to, ze kilka lat temu jacys idioci wygwizdali soad wcale
          nie znaczy, ze ja nie moge juz teraz oczekiwac ich przyjazdu do nas!

          bardzo bym cie prosil napisz mi pare jakis wierszow o soad!smile))
          • Gość: Miecio Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 16.07.02, 17:57
            loinkroll napisał:

            > mieciu-ty glupi bucu! to rzeczywiscie ciekawe! kilka lat temu nie bylem na
            ich
            > koncercie- a temat przewodni tego watku brzmi: na jaki zagraniczny zespol
            > czekamy-ja osobiscie czekam na system of a down! pozdro dla Ciebie za Twoje
            > zorientowanie w temacie, co do niezbyt przychylnego przyjecia soad-u na ich
            > koncercie w Polsce! to, ze kilka lat temu jacys idioci wygwizdali soad wcale
            > nie znaczy, ze ja nie moge juz teraz oczekiwac ich przyjazdu do nas!
            >
            > bardzo bym cie prosil napisz mi pare jakis wierszow o soad!smile))


            Synku- licz sie troche ze słowami. Ja wiem ze masz teraz wakacje i koledzy nie
            ganiaja cie po fajki do kiosku i nie wypłacaja paroli, ale pamietaj - wakacje
            mina i znów wrócisz w kierat. Wiec wyżywkę sobie daruj.
            Odpisałem ci o soad zebyś nie oczekiwał jednak tego przyjazdu.
            I tyle.
            • loinkroll Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 20.07.02, 12:01
              Gość portalu: Miecio napisał(a):

              >> Synku- licz sie troche ze słowami.
              Nie jestem dla Ciebie zadnym synkiem, za glupie posty-nalezy sie nagana,
              niezaleznie od wieku autora tych postow! Dlatego na Ciebie najechalem.

              >>Ja wiem ze masz teraz wakacje
              Jedyne trafne spostrzezenie...!

              >>koledzy nie ganiaja cie po fajki do kiosku i nie wypłacaja paroli, ale
              >>pamietaj - wakacje mina i znów wrócisz w kierat.

              To-ze w czasach szkolnych byles kozlem ofiarnym-wcale nie znaczy, ze wszyscy
              maja tak ciezko! Niech Twoje przykre wspomnienia z tamtych lat-nie rzutuja na
              Twa opinie o szkole.

              >>Wiec wyżywkę sobie daruj.

              Wyzywke to na Tobie robili w czasach szkolnych.

              >> Odpisałem ci o soad zebyś nie oczekiwał jednak tego przyjazdu.
              >>I tyle.

              Nie wiem czy ogladales wywiad z Tankianem na VIVA POLSKA?! Powiedzial w nim, ze
              chetnie do nas zawitaja. Znasz jeden fakt(przeszlosc), ale pamietaj, ze
              niektorzy sa na biezaco(z nowinkami)!!!

              • Gość: Miecio Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.07.02, 12:42
                loinkroll napisał:


                > Nie wiem czy ogladales wywiad z Tankianem na VIVA POLSKA?! Powiedzial w nim,
                ze
                >
                > chetnie do nas zawitaja. Znasz jeden fakt(przeszlosc), ale pamietaj, ze
                > niektorzy sa na biezaco(z nowinkami)!!!
                >


                Jeżeli ty sie posiłkujesz Viva Polska to ja kończe dyspute.
                Nara.
                Synku.
                • loinkroll Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 21.07.02, 15:16


                  > loinkroll napisał:
                  >
                  >
                  > > Nie wiem czy ogladales wywiad z Tankianem na VIVA POLSKA?! Powiedzial w ni
                  > m,
                  > ze
                  > >
                  > > chetnie do nas zawitaja. Znasz jeden fakt(przeszlosc), ale pamietaj, ze
                  > > niektorzy sa na biezaco(z nowinkami)!!!
                  > >
                  > miecio napisal:
                  >
                  > Jeżeli ty sie posiłkujesz Viva Polska to ja kończe dyspute.
                  > Nara.
                  > Synku.


                  Napisalem, ze Tankian powiedzial to OSOBISCIE(wiec chyba nie wazne jaka stacja
                  to wyemitowala!). A dyspute skonczyles z innego powodu...!
    • Gość: ugugunan Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.mrzezyno.sdi.tpnet.pl 14.07.02, 18:24

      Red Hotów z przyjemnością w Polsce bym obaczył...
    • Gość: davis Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.radom.pilickanet.pl 14.07.02, 19:46
      Korn
      Iron Maiden
      Dire Straits (fajnie by było)
      Metallica
      • clio4 Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 14.07.02, 20:22
        wypadałoby od siebie cos dodac:
        1. KOЯN
        2. INCUBUS
        3. SOAD
        • rodak Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 14.07.02, 21:54
          A Ich Troje wam nie wystarcza? Tacy "wspaniali artyści". To co, że rodzimi, ale
          i tak są zajebiści smile))
          A poważnie:
          Wheatus, Morissette, może Korn
    • buh Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 15.07.02, 00:28
      Mogwai, Godspeed, Sonic Youth, Tortoise.
      • Gość: szelak Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 19.07.02, 01:49
        buh napisał:

        > Mogwai, Godspeed, Sonic Youth, Tortoise.
        >
    • Gość: Argus Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: 158.75.1.* 15.07.02, 12:49
      Czekam na PINK FLOYD.
    • Gość: gosc Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.acn.waw.pl 15.07.02, 18:16
      Rammstein
      • munky Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 15.07.02, 19:40
        System of a down- ale to juz chyba z pewnych nieprzyjemnych powodów niemożliwe
        Deftones - bo nigdy jeszcze tu nie byli, a szkoda
        pzdr
        • teddy4 Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 15.07.02, 20:32
          MIDNIGHT OIL, NEW ORDER, COLDPLAY, THE CULT, GUS GUS, UNDERWORLD i .... KISS.
          • Gość: As Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 15.07.02, 21:05
            Rush
            Red Hot Chili Peppers

            faktycznie Teddy Kiss mógłby odwiedzić ale czy oni nie grali w latach '90 u
            nas ?
            ten wielokropek zapewne oznaczał że nazwę tego zespołu wymieniłes z taką "pewną
            dozą zażenowania" ? nie sądzę aby fakt słuchania Kissów był powodem do wstydu

            pzdr

            P.S.
            Gdzieś na anglojęzycznych stronach internetowych czytałem że od czasu do czasu
            reaktywuje się zespół Budgie. Widziałem nawet zdjęcia zespołu. Jeśli to prawda
            to mogliby odzwiedzić nasz kraj, mają tu naprawdę sporo fanów.
      • Gość: mallina Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.dip.t-dialin.net 15.07.02, 22:13
        byle nie warszawiesmile

        the cult, korn (ale to juz obejrze we wrzesniu gdzie indziej..), red hot..,P.O.D
        ..taa kate bush (ale to chyba najmniej mozliwe..)
    • vulture New Order 16.07.02, 01:29
      Ktoś powyżej wspomniał ten zespół... Ja też czekałem do niedawna, aż ktoś ich
      zaprosi, ale zobaczyłem na video fragmenty koncertu i mi się odechciało...
      Jeeeeezu, jak ten facet okropnie śpiewa na żywo!!! Aż byłem w szoku, że można
      tak fałszować...

      Ale ostatnią płytę, "Get Ready", bardzo gorąco polecam, bo jest super. I
      wszystko brzmi, jak trzeba... smile
    • bombelski Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 16.07.02, 13:14
      chętnie wybrałbym się na sonic youth, afghan whigs (może się reaktywują?),
      korna, radiohead... no i jeszcze raz na toola...
      • Gość: mb Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.katowice.agora.pl 16.07.02, 13:32
        HAWKWIND, Radiohead, The Roots
        • Gość: alissa19.. Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.07.02, 16:20
          Incubus,Metallica.
    • piki1 Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po 17.07.02, 14:44
      brytni spirs jako support ich3. miód ze smalcem mniam, mniam.
    • Gość: Tomek Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: 213.76.149.* 17.07.02, 15:08
      NEIL YOUNG!!!!!!!!! (Tylko kto tu na niego przyjdzie...)
      • vulture NEIL NOT VERY YOUNG 17.07.02, 15:12
        Przyjdzie, przyjdzie; mam wrażenie że sporo osób słucha Younga. Może nie jakieś
        tłumy by się pojawiły, ale na pewno trochę.
    • Gość: bombelski Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.glinik.gorlice.pl 18.07.02, 10:30
      a jeszcze na mr. bungle czekam. kiedyś już mieli być...
    • Gość: macio Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: LUDK* / 130.227.160.* 18.07.02, 12:16
      Nirvana, Joy Division, Metallica z okresu MoP, Faith no More...
      • Gość: hawkshaw Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.net / *.kra.warszawa.supermedia.pl 21.07.02, 13:37
        Chyba Kate Bush, ale niestety od 1979 nie koncertuje sad
        Chociaż może w związku z nową płytą, która ma się pojawić koło listopada, albo
        trochę później...
        • Gość: hawkshaw Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.net / *.kra.warszawa.supermedia.pl 21.07.02, 13:43
          zapomniałem o PJ Harvey, Gus Gus, Goldfrapp, Tori Amos, Lush, Throwing Muses,
          Bjork, Moby
    • Gość: kadriana Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 21.07.02, 13:40
      Mam slabosc do glosu Cohena wiec jego chetnie uslyszalabym.
    • Gość: teras Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: 212.33.84.* 18.08.02, 18:16
      Incubus, Deftones, Green Day, Tool i Robbie Williams. Moze troche dziwna
      mieszanka, ale coz...
      • Gość: rybb Re: zagran. band,na ktorego koncert czekacie w Po IP: *.sd.sd.cox.net 19.08.02, 05:25
        chcialbym zobaczyc Robbiego Robba w akcji
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka