rgrey Re: Najgłupsze teksty 05.07.05, 12:16 "na dwa" sistars, pie..ąć można ma miejscu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafał Re: Najgłupsze teksty IP: 195.117.99.* 05.07.05, 15:43 jakoś nie rozumiem dlaczego tak uważasz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mona lisa Re: Najgłupsze teksty IP: 195.205.189.* 05.07.05, 12:21 cziku cziku linka Odpowiedz Link Zgłoś
oxygen78 Re: Najgłupsze teksty 05.07.05, 14:01 nie wiem po kiego ch..a pojawiaja sie wciaz te sama glupie tematy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soundgarden Re: Najgłupsze teksty IP: 213.227.78.* 05.07.05, 15:47 "Nigdy nie wiem oczym myślisz, więc będę cię musiał wreszcie zbić" - UNIVERSE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diskopolo Re: Najgłupsze teksty IP: 195.117.99.* 05.07.05, 15:50 weź go do buzi, bo za chwilę sie pobrudzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gi Re: Najgłupsze teksty IP: 81.15.226.* 05.07.05, 17:11 Love can breed misunderstanding But my heart will soon be landing Another love on golden wings Oh, I'll buy you diamond rings Waitin' for a lonely rainbow Magic wave where will I go Breaking down my heart to you 'Cause I'm lonely, feelin' blue I know that I'll never die on love But I'll never get enough Oh, I got no time to lose toż to szok! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m. Re: Najgłupsze teksty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.05, 23:36 chinka cikulinka.... rozwala mnie, a jeszzce bardziej teledysk, gdzie nic sie nie ima...nawet ta "chinka" Odpowiedz Link Zgłoś