Gość: Lecho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:33 Magnolia Electric Co. - polecam z zamkniętymi oczami...dla tych co wiedzą i czekają...stary Young ma swoich elektrycznych epigonów...brawo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
artur666 Re: Lubicie Neila Young'a ? 12.09.05, 18:45 Nie wiem czy lubie, mam chyba z 10 LP's, ktore dostalem kiedys w prezencie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lecho Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:48 ... propozycja ? Odpowiedz Link Zgłoś
artur666 Re: Lubicie Neila Young'a ? 12.09.05, 19:03 -Comes a time -After the gold rush -Harvest -On the beach jakie inne, tak z glowy nie pamietam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: 195.94.205.* 12.09.05, 19:06 dziwne ale powtarzajac za reklama kabaretu mumio "no wlasnie nie wiem". mam do Neila uczucia ambiwalentne. Mam tylko płytę ktora nagral z pearl Jamem czyli Mirrorball. jest muzycznie dobra natomiast zupelnie nie moge sie przekonac do jego głosu. jest zbyt wysoki i jakos do mnie przez to nie trafia. podobnie melodie, ktore tworzy wydaja mi sie czasem zbyt przewidywalne. ale lubie go za piękne needle and the damage done czy niezwykle home of the brave czy za to brzmienie gitary z soundtracku do Truposza. dam mu sznse, jest jeszcze młody. lechu, co z twoja korngirl daughter? sytuacja si epolepszyla??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lecho Stop !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 19:13 Chodzi mi o zespół, który idzie śladami Mistrza. Nie chodziło mi o dyskurs na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy....znacie Magnolię ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIchał Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: 195.94.205.* 12.09.05, 19:11 no wlasnie a czy wokal Mganolii jest podobny do youngowego czy chodzi ci li tylko o gitarowo/muzyczne podobienstwo? bo jak tylk omuzyka to ja w to wchodze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lecho Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 19:22 1. Magnolia instrumentalnie jedzie jak Neil na Zumie itp....więc, żal nie posłuchać...wokal nieco inny ale w klimacie, na pewno nie razi. 2. Korngirl strzeliła sobie na Allegro jakiś rzadki box ze 100 stronnicową książeczką...może i wyliże się z tego...i hope...na razie pożyczyłem jej kaskę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pani_dj Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.acn.waw.pl 12.09.05, 20:03 nie znam tworczosci pana younga, ale znam cover jego piosenki wykonywany przez antony and the jonsons, i bardzo dobry to cover jest chodzi o a man needs a maid. Odpowiedz Link Zgłoś
artur666 Re: Lubicie Neila Young'a ? 12.09.05, 23:04 Wiec wrzucilem jedna plytke na patefon, pozniej druga...nie, wpadam w depresje. Odpowiedz Link Zgłoś
kowianeczka Re: Lubicie Neila Young'a ? 12.09.05, 23:30 artur666 napisał: > Wiec wrzucilem jedna plytke na patefon, pozniej druga...nie, wpadam w depresje. Najpierw przesluchaj prawdziwej muzyki N.Y, a nie czytaj wylacznie forum i tylko kto ma nt cos do powiedzenia, bo skojarzenia wtorne cienka i zatechla nitka przedzione. Lubie. A moze chcialbys zostac adminem spolecznym forum "Muzyka"? Podobno nie trzeba sie znac, wystarczy napisac: "posluuchalem to i owo i mysle, ze kiepskie". Przeciez to takie polskie. kowianeczka Odpowiedz Link Zgłoś
artur666 Kowianeczko! 14.09.05, 21:48 Kochanie, czy ja napisalem, ze nie znam jego tworczosci? Jesli tak dobra w dedukowaniu jestes, to dlaczego nie wydedukowalas sobie prostego stwierdzenia: -jesli mam plyty Younga i tak na luzie je wrzucam na patefon, to chyba je znam. -Czy ja napisalem, ze kiepskie, czy raczej ze wpadam w depresje jak slucham Younga. Dlatego, zanim zaczniesz nieprzyjemnie bulgotac, przeczytaj kilka razy posty jesli masz problem z kojarzeniem a+b. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacenty Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.chello.pl 14.09.05, 21:28 Mnie to się podoba, z tym że momentami. Nie pasuje mi obecność kobiety w tym zestawie. btw, nowy Young już za chwilę! Odpowiedz Link Zgłoś
tomash8 Re: Lubicie Neila Young'a ? 14.09.05, 22:22 Neila Younga lubie, ale tylko w wersji zelektryfikowanej, czyli np. "Rust never sleeps" - takiego brudu jak w "Hey hey my my" ciężko szukać gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
artur666 Re: Lubicie Neila Young'a ? 14.09.05, 22:25 Wiec mam dla ciebie "plab B": Chris Whitley, wydal tez kilka plyt. Odpowiedz Link Zgłoś
ona.pomylona Nowy Neil Young 18.09.05, 17:05 Cała płyta do przesłuchania, dla tych co nie kupią. Bo fani i tak kupią w ciemno. www.neilyoung.com/prairiewind.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamen Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 00:31 Oh Yes!!! Dla mnie zaczęło sie od Freedom i to jest pierwsza propozycja dla początkujących... Potem Rust Never sleeps, potem coś starej klasyki - Everybody Knows this is nowhere, After the Goldrush, Decade - kompilacja, ale niezła... Zuma, sleeps with angels(uwaga dołuje)...a potem to już sam będziesz wiedział(a)... Odpowiedz Link Zgłoś