Dodaj do ulubionych

Lubicie Neila Young'a ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:33
Magnolia Electric Co. - polecam z zamkniętymi oczami...dla tych co wiedzą i
czekają...stary Young ma swoich elektrycznych epigonów...brawo.
Obserwuj wątek
    • artur666 Re: Lubicie Neila Young'a ? 12.09.05, 18:45
      Nie wiem czy lubie, mam chyba z 10 LP's, ktore dostalem kiedys w prezencie.
      • Gość: Lecho Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:48
        ... propozycja ?
        • artur666 Re: Lubicie Neila Young'a ? 12.09.05, 19:03
          -Comes a time
          -After the gold rush
          -Harvest
          -On the beach
          jakie inne, tak z glowy nie pamietam. sad
    • Gość: Michał Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: 195.94.205.* 12.09.05, 19:06
      dziwne ale powtarzajac za reklama kabaretu mumio "no wlasnie nie wiem". mam
      do Neila uczucia ambiwalentne. Mam tylko płytę ktora nagral z pearl Jamem czyli
      Mirrorball. jest muzycznie dobra natomiast zupelnie nie moge sie przekonac do
      jego głosu. jest zbyt wysoki i jakos do mnie przez to nie trafia. podobnie
      melodie, ktore tworzy wydaja mi sie czasem zbyt przewidywalne.
      ale lubie go za piękne needle and the damage done czy niezwykle home of the
      brave czy za to brzmienie gitary z soundtracku do Truposza.
      dam mu sznse, jest jeszcze młody. lechu, co z twoja korngirl daughter?
      sytuacja si epolepszyla???
      • Gość: Lecho Stop !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 19:13
        Chodzi mi o zespół, który idzie śladami Mistrza. Nie chodziło mi o dyskurs na
        temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy....znacie
        Magnolię ?
    • Gość: MIchał Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: 195.94.205.* 12.09.05, 19:11
      no wlasnie a czy wokal Mganolii jest podobny do youngowego czy chodzi ci li
      tylko o gitarowo/muzyczne podobienstwo? bo jak tylk omuzyka to ja w to
      wchodze smile
      • Gość: Lecho Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 19:22
        1. Magnolia instrumentalnie jedzie jak Neil na Zumie itp....więc, żal nie
        posłuchać...wokal nieco inny ale w klimacie, na pewno nie razi.
        2. Korngirl strzeliła sobie na Allegro jakiś rzadki box ze 100 stronnicową
        książeczką...może i wyliże się z tego...i hope...na razie pożyczyłem jej kaskę.
    • Gość: pani_dj Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.acn.waw.pl 12.09.05, 20:03
      nie znam tworczosci pana younga, ale znam cover jego piosenki wykonywany przez
      antony and the jonsons, i bardzo dobry to cover jestsmile
      chodzi o a man needs a maid.
      • artur666 Re: Lubicie Neila Young'a ? 12.09.05, 23:04
        Wiec wrzucilem jedna plytke na patefon, pozniej druga...nie, wpadam w depresje.
        • kowianeczka Re: Lubicie Neila Young'a ? 12.09.05, 23:30
          artur666 napisał:

          > Wiec wrzucilem jedna plytke na patefon, pozniej druga...nie, wpadam w
          depresje.
          Najpierw przesluchaj prawdziwej muzyki N.Y, a nie czytaj wylacznie forum i
          tylko kto ma nt cos do powiedzenia, bo skojarzenia wtorne cienka i zatechla
          nitka przedzione.

          Lubie.
          A moze chcialbys zostac adminem spolecznym forum "Muzyka"? Podobno nie trzeba
          sie znac, wystarczy napisac: "posluuchalem to i owo i mysle, ze kiepskie".
          Przeciez to takie polskie.

          kowianeczka
          • artur666 Kowianeczko! 14.09.05, 21:48
            Kochanie, czy ja napisalem, ze nie znam jego tworczosci?
            Jesli tak dobra w dedukowaniu jestes, to dlaczego nie wydedukowalas sobie
            prostego stwierdzenia:
            -jesli mam plyty Younga i tak na luzie je wrzucam na patefon, to chyba je znam.
            -Czy ja napisalem, ze kiepskie, czy raczej ze wpadam w depresje jak slucham
            Younga.
            Dlatego, zanim zaczniesz nieprzyjemnie bulgotac, przeczytaj kilka razy posty
            jesli masz problem z kojarzeniem a+b. smile
    • Gość: Jacenty Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.chello.pl 14.09.05, 21:28
      Mnie to się podoba, z tym że momentami. Nie pasuje mi obecność kobiety w tym
      zestawie.

      btw, nowy Young już za chwilę!
    • tomash8 Re: Lubicie Neila Young'a ? 14.09.05, 22:22
      Neila Younga lubie, ale tylko w wersji zelektryfikowanej, czyli np. "Rust never
      sleeps" - takiego brudu jak w "Hey hey my my" ciężko szukać gdzie indziej.
      • artur666 Re: Lubicie Neila Young'a ? 14.09.05, 22:25
        Wiec mam dla ciebie "plab B": Chris Whitley, wydal tez kilka plyt.
    • ona.pomylona Nowy Neil Young 18.09.05, 17:05
      Cała płyta do przesłuchania, dla tych co nie kupią. Bo fani i tak kupią w ciemno.

      www.neilyoung.com/prairiewind.html
    • Gość: kamen Re: Lubicie Neila Young'a ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 00:31
      Oh Yes!!!
      Dla mnie zaczęło sie od Freedom i to jest pierwsza propozycja dla
      początkujących...
      Potem Rust Never sleeps, potem coś starej klasyki - Everybody Knows this is
      nowhere, After the Goldrush, Decade - kompilacja, ale niezła... Zuma, sleeps
      with angels(uwaga dołuje)...a potem to już sam będziesz wiedział(a)...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka