Gość: jelp IP: *.lososina-gorna.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 08:28 dobry Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
walduswaldi Re: Aerosmith 23.01.03, 10:20 Pokazuje trochę historii i najnowsze oblicze zespołu ("Girls of Summer!!!). Warto posłuchać i to nawet jak się Aerosmith słyszało wiele płyt, i to wiele razy. Odpowiedz Link Zgłoś