Dodaj do ulubionych

muzyka do samochodu

11.10.02, 11:34
Jakiej muzyki najbardziej lubicie słuchać w samochodzie? Przy jakiej
najlepiej Wam się jeździ?
Ja jestem w stanie w kółko słuchać Hole. Kończy się to zazwyczaj lekkim
przekroczeniem dozwolonej prędkości smile
Obserwuj wątek
    • Gość: Kierowca Re: muzyka do samochodu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.02, 23:17
      Jak dla mnie to tak:
      System Of A Down, Disturbed, Bob Marley i inne reggae muzyczki
    • Gość: imbir Re: muzyka do samochodu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.02, 16:47
      Pani w telewizorze powiedziala, ze nie powinno sie sluchac muzyki w
      samochodzie, bo przy :
      - czadzie, rozwalisz sie o najblizsze drzewo
      - spokojniutkiej, zasniesz i tez rozwalisz sie o drzewo
      (Naukowo sprawdzone)

      IMHO dobre jest Firestorm - Dasrute (zorientowani wiedza o co mi chodzi) i
      Wilde Horse- Rolling Stones smile
      Pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka