beciab 11.10.02, 11:34 Jakiej muzyki najbardziej lubicie słuchać w samochodzie? Przy jakiej najlepiej Wam się jeździ? Ja jestem w stanie w kółko słuchać Hole. Kończy się to zazwyczaj lekkim przekroczeniem dozwolonej prędkości Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kierowca Re: muzyka do samochodu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.02, 23:17 Jak dla mnie to tak: System Of A Down, Disturbed, Bob Marley i inne reggae muzyczki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: imbir Re: muzyka do samochodu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.02, 16:47 Pani w telewizorze powiedziala, ze nie powinno sie sluchac muzyki w samochodzie, bo przy : - czadzie, rozwalisz sie o najblizsze drzewo - spokojniutkiej, zasniesz i tez rozwalisz sie o drzewo (Naukowo sprawdzone) IMHO dobre jest Firestorm - Dasrute (zorientowani wiedza o co mi chodzi) i Wilde Horse- Rolling Stones Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś