IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.10.02, 20:20
Pamiętacie ten zespół?Zaj... wczuwający się wokal i to wkręcające brzmienie
gitar wyróżniają go dla mnie od reszty punkowych kapel z epoki Jaruzela.
Wiecie,gdzie można znależć jego mp3?
Obserwuj wątek
    • Gość: MIKI:))) Re: Abaddon IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.10.02, 18:50
      Gość portalu: MIKIsmile)) napisał(a):

      > Pamiętacie ten zespół?Zaj... wczuwający się wokal i to wkręcające brzmienie
      > gitar wyróżniają go dla mnie od reszty punkowych kapel z epoki Jaruzela.
      > Wiecie,gdzie można znależć jego mp3?
    • miecio4 Re: Abaddon 16.10.02, 19:00
      Chciałem Ci tylko uświadomić ze zespół Abaddon to nie żadna legenda, a jesli
      juz to żyjąca bo zespół istnieje cały czas.

      dada.terra.pl/abaddon/index.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka