Dodaj do ulubionych

Sick of it all

IP: *.lo2.olsztyn.pl 21.02.03, 11:55
Znacie może szerzej dokonania tego zespołu, bo ja mam tylko jedną ("Call to
arms") płytę i jest ,wg mnie świetna. A jak jest z innymi? Może możecie
polecić inne tego typu zespoły? Pozdrowionka
Obserwuj wątek
    • h8red Re: Sick of it all 21.02.03, 12:09
      Madball

      A z Sick of it all pamietam, ze baaaardzo pozytywne
      wrazenie wywarla na mnie "Just take a look around". Jesli
      nie pokrecilem tytulu plyty. W kazdym badz razie jest na
      tej plytce tak piosenka.
      • Gość: ill loco Re: Sick of it all IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.03, 18:26
        Słyszałem kiedyś że The Spudmonsters byli uznawani za ich następców , ale jak
        narazie słuch o nich zaginął...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka