Gość: ill loco IP: *.lo2.olsztyn.pl 21.02.03, 11:55 Znacie może szerzej dokonania tego zespołu, bo ja mam tylko jedną ("Call to arms") płytę i jest ,wg mnie świetna. A jak jest z innymi? Może możecie polecić inne tego typu zespoły? Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
h8red Re: Sick of it all 21.02.03, 12:09 Madball A z Sick of it all pamietam, ze baaaardzo pozytywne wrazenie wywarla na mnie "Just take a look around". Jesli nie pokrecilem tytulu plyty. W kazdym badz razie jest na tej plytce tak piosenka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ill loco Re: Sick of it all IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.03, 18:26 Słyszałem kiedyś że The Spudmonsters byli uznawani za ich następców , ale jak narazie słuch o nich zaginął... Odpowiedz Link Zgłoś