meganka2
28.02.03, 15:18
witajcie...
dlaczego wcześniej mnie tu nie było ??????????????????
po 1sze... muszę koniecznie kupić ostatnią płytkę massive attack - dzięki za
recenzje...
po 2gie... chciałam zapytać o tori amos... już wielkortonie słyszałam, że
robi niezłą muzykę. nie mam żadnej jej płyty. jesli ktoś mógłby mi polecić od
której zacząć... podać dyskografię.. będę wdzięczna.
sama lubię klimaty od rocka poprzez funky do różnych odmian współczesnego
jazzu.. no i te wszystkie płyty, których klimat jest ciężki do określenia...
np. massive attack, który uwielbiam - jaka to muzyka ???
pozdrawiam serdecznie
postaram się być tu częściej
meganka2