freerock 17.09.06, 21:19 czy jest tu ktos, kto lubi ten zespół? Jego płytka "Starfish" z 1988 roku brzmi o wiele bardziej nowatorsko niż nie jeden obecny gitarowy zespół. Ciekawe aranże, klimatyczny wokal i duzo duzo emocji. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jacenty Re: The Church IP: *.chello.pl 18.09.06, 18:20 Jest. Jest nawet ktoś, kto zna chyba wszystkie płyty solowe muzyków The Church oraz ich rodzin To, że większość współczesnych gitarowych "objawień" do pięt im nie dorasta, to dla mnie truizm wręcz Wielu reakcji więcej na Twoim miejscu bym się nie spodziewał jednak Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: The Church 18.09.06, 20:19 Lubię cenię i szanuję, najwyżej produkcje z lat 80., niestety tegoroczny album to już nudy. Odpowiedz Link Zgłoś
freerock Re: The Church 18.09.06, 21:46 Nie sądziłem,ze w ogóle beda jakies reakcje, ale miło sie rozczarowałem. Możesz coś polecić z pozostałej twórczości zespołu lub poszczególnych muzykow? Byłbym wdzieczny. Dzieki i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaaaaaaaaa Re: The Church IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 21:52 słownik j.polskiego: rozczarowywać się - zawieść się na kimś, na czymś. nie można się miło rozczarować do jasnej ciasnej. można być miło zaskoczonym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacenty Re: The Church IP: *.chello.pl 18.09.06, 23:19 "Heyday", "Gold Afternoon Fix", "Priest=Aura", "Sometime Anywhere" - może te na początek. Solowe to już na później raczej Warto natomiast poszukać płyt zespołu Crystal Set Russella Kilbey (brat wokalisty The Church Steve'a), ale one są praktycznie nieosiągalne. Trudno o nie nawet w Australii. Odpowiedz Link Zgłoś