Dodaj do ulubionych

The Church

17.09.06, 21:19
czy jest tu ktos, kto lubi ten zespół? Jego płytka "Starfish" z 1988 roku
brzmi o wiele bardziej nowatorsko niż nie jeden obecny gitarowy zespół.
Ciekawe aranże, klimatyczny wokal i duzo duzo emocji. Polecam.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jacenty Re: The Church IP: *.chello.pl 18.09.06, 18:20
      Jest. Jest nawet ktoś, kto zna chyba wszystkie płyty solowe muzyków The Church
      oraz ich rodzin wink To, że większość współczesnych gitarowych "objawień" do pięt
      im nie dorasta, to dla mnie truizm wręcz smile

      Wielu reakcji więcej na Twoim miejscu bym się nie spodziewał jednak wink

      Pozdrawiam
      • ilhan Re: The Church 18.09.06, 20:19
        Lubię cenię i szanuję, najwyżej produkcje z lat 80., niestety tegoroczny album to już nudy.
      • freerock Re: The Church 18.09.06, 21:46
        Nie sądziłem,ze w ogóle beda jakies reakcje, ale miło sie rozczarowałem. Możesz
        coś polecić z pozostałej twórczości zespołu lub poszczególnych muzykow? Byłbym
        wdzieczny. Dzieki i pozdrawiam.
        • Gość: aaaaaaaaaaaaa Re: The Church IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 21:52
          słownik j.polskiego: rozczarowywać się - zawieść się na kimś, na czymś.
          nie można się miło rozczarować do jasnej ciasnej. można być miło zaskoczonym.
        • Gość: Jacenty Re: The Church IP: *.chello.pl 18.09.06, 23:19
          "Heyday", "Gold Afternoon Fix", "Priest=Aura", "Sometime Anywhere" - może te na
          początek. Solowe to już na później raczej smile Warto natomiast poszukać płyt
          zespołu Crystal Set Russella Kilbey (brat wokalisty The Church Steve'a), ale
          one są praktycznie nieosiągalne. Trudno o nie nawet w Australii.
          • ilhan Re: The Church 18.09.06, 23:37
            "Heyday" polecam najpierw.
    • grimsrund Re: The Church 19.09.06, 22:20
      Jest, jest.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka