Dodaj do ulubionych

LUDZIE LUDZIE

10.03.03, 20:57
....sluchajcie Joe-a Hendersona
powiem w skrucie ze :naprawde warto

...........................................
ps.
for Astir
...to tak w ramach rekompensaty za nuiechybnie zburzony "PLAN" wink
Obserwuj wątek
    • astir Re: LUDZIE na skróty 10.03.03, 21:25
      _gar_ napisał:

      > ....sluchajcie Joe-a Hendersona
      > powiem w skrucie ze :naprawde warto

      oj, wartosmile)

      > ...to tak w ramach rekompensaty za nuiechybnie zburzony "PLAN" wink
      ale za to jaka rekonstrukcja!smile...

      Hendersona rzeczywiście baardzo cenię, mimo że zalicz się do grupy muzyków
      środka jazzu - niby jest, ale w sumie żadna wybitna osobowość gatunku. Podobnie
      zresztą jak Dexter Gordon: ciepły, umiejący pokazać / przekazać przeróżne
      emocje, ale w efekcie klasyfikowany gdzieś tak pomiędzy...po obejrzeniu 'Round
      Midnight', w którym to filmie grał główną rolę, ciągle odkrywam jego brzmienia
      na nowo. I też warto. BARDZO warto wink
      • foxy21 Re: Henderson 11.03.03, 10:38
        Henderson jest swietny!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka