_gar_ 10.03.03, 20:57 ....sluchajcie Joe-a Hendersona powiem w skrucie ze :naprawde warto ........................................... ps. for Astir ...to tak w ramach rekompensaty za nuiechybnie zburzony "PLAN" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
astir Re: LUDZIE na skróty 10.03.03, 21:25 _gar_ napisał: > ....sluchajcie Joe-a Hendersona > powiem w skrucie ze :naprawde warto oj, warto) > ...to tak w ramach rekompensaty za nuiechybnie zburzony "PLAN" ale za to jaka rekonstrukcja!... Hendersona rzeczywiście baardzo cenię, mimo że zalicz się do grupy muzyków środka jazzu - niby jest, ale w sumie żadna wybitna osobowość gatunku. Podobnie zresztą jak Dexter Gordon: ciepły, umiejący pokazać / przekazać przeróżne emocje, ale w efekcie klasyfikowany gdzieś tak pomiędzy...po obejrzeniu 'Round Midnight', w którym to filmie grał główną rolę, ciągle odkrywam jego brzmienia na nowo. I też warto. BARDZO warto Odpowiedz Link Zgłoś