IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.07, 23:46
Czy ktoś może oglądał ostatnio program na tvn "Co za tydzień"? Mówię o
odcinku, który był 21.01.tego roku.smile był wspomniany artysta, a dokładnie
jazzman, który dostał złotą bodajże płytę.smile zna ktoś jego imię i nazwisko?smile
chcę kupić płytę, a zapomniałam jak się on nazywa.smile
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka