Dodaj do ulubionych

co robicie wieczorem?

26.06.03, 12:41
ze zawsze jak wracam z nauk to tutaj takie pustki sa?
prosze o uczciwe i powazne wypowiedziwink)))))))))))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 12:43
      Ja odpoczywam po pracysmile

      Tak na powaznie to jest to czas dla rodzinki i znajomych.
      Nie mam w domu netu, ale chyba ktoregos wieczoru pojde do kawiarenki, zeby z
      Wami pogadacsmile
      • agentcooper Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 12:48
        ja roznie,czasami jestem a czasami nie.Pytanie - o ktorej wracasz z pracy, bo
        faktem jest ze Cie dawno nie widzialem na czacie.
        • mallina Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:00
          Agencie!
          ja nie wracam z pracysmile
          ja wracam jedynie z kursu jezyka niemieckiego..a wracam miedzy 18 a 20-zalezy
          od towarzystwasmile
          (no chyba ze Twoja odpowiedz byla skierowana do Foxywink )
          • agentcooper Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:06
            mallina napisała:

            > Agencie!
            > ja nie wracam z pracysmile
            > ja wracam jedynie z kursu jezyka niemieckiego..a wracam miedzy 18 a 20-zalezy
            > od towarzystwasmile
            > (no chyba ze Twoja odpowiedz byla skierowana do Foxywink )

            do Ciebie, ale np. wczoraj bylem 15 minut na czacie i Cie nie bylo...o !
            • gregkor Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:09
              Ja też nie mam netu w domu....a wieczorami to spotykam się ze znajomymi itp.....
            • mallina Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 19:09
              agentcooper napisał:


              > do Ciebie, ale np. wczoraj bylem 15 minut na czacie i Cie nie bylo...o !

              o! bo tez wogole mnie nie bylosmile
              bylam na wieczornych zakupach, ot co..
          • foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:10
            mallina napisała:

            > Agencie!
            > ja nie wracam z pracysmile
            > ja wracam jedynie z kursu jezyka niemieckiego..a wracam miedzy 18 a 20-zalezy
            > od towarzystwasmile
            > (no chyba ze Twoja odpowiedz byla skierowana do Foxywink )

            Malina Tobie to dobrzesmile
            Nie musisz wstawac rano i leciec do pracy, supersmile
            • mallina Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 19:07
              foxy21 napisała:

              > Malina Tobie to dobrzesmile
              > Nie musisz wstawac rano i leciec do pracy, supersmile

              no jak na razie swoje odpracowalamwink))))
              poza tym ten kurs to czasem straszna robota!wink
    • ilhan Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:15
      Ja akurat wieczorami najbardziej regularnie. Dziś też powinienem być.
      • foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:17
        ilhan napisał:

        > Ja akurat wieczorami najbardziej regularnie. Dziś też powinienem być.
        >

        O ktorej sie potykacie?
        Rozumiem, ze na czacie muzyka?
        Moze jutro zajrzesmile
        • ilhan Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:30
          foxy21 napisała:

          > ilhan napisał:
          >
          > > Ja akurat wieczorami najbardziej regularnie. Dziś też powinienem być.
          > >
          >
          > O ktorej sie potykacie?
          > Rozumiem, ze na czacie muzyka?
          > Moze jutro zajrzesmile

          Czat muzyka - w okolicach 21:30 już zwykle ktoś jest.
    • aric Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:20
      Nie mam netu w domu, więc do wyboru: pije piwko, oglądam tv, gram na kompie,
      czytam, bla bla bla, i spedzam czas z żoną.smile))))
      • foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:23
        aric napisał:

        > Nie mam netu w domu, więc do wyboru: pije piwko, oglądam tv, gram na kompie,
        > czytam, bla bla bla, i spedzam czas z żoną.smile))))


        ladnie, zona na koncu, piwko i tv
        przed niasad
        • aric Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:32
          Napisałem przecież, że do wyboru.
          Często czynności te sie pokrywają.
          No ładnie, napiszesz coś i już ma na karku Świętą Inkwizycję.smile
          • foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:38
            aric napisał:

            > Napisałem przecież, że do wyboru.
            > Często czynności te sie pokrywają.
            > No ładnie, napiszesz coś i już ma na karku Świętą Inkwizycję.smile



            To taki jestes sprytny.
            Mozna tez wszystko narazsmile)
            • aric Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:41
              No spryciarz ze mnie straszliwy.smile)
              Oczywiście, że mozna naraz.
    • aislinn Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 15:17
      Ja zasadniczo, w tygodniu, jeśli nie piję , to siedzę na czacie między 21 a 23
      jakoś tak. A na forum mało wchodzę bo jestem zbyt zjebana by coś mądrego
      napisać... wink
    • gaspar4 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 19:15
      No gaspar z reguły na czacie przesiaduje między 21-szą a 23-cią,ostatnio z
      nickami z Władcy Pierścieni którego właśnie namiętnie czyta smile
    • mallina Ais..for you 12.07.03, 00:37
      podciagnelam..
      • lalabo Wieczorami 14.07.03, 09:33

        kiniam
        kulam
        konam ( barbarzynca ) ( czuly ) ( w ogrodzie)
        • mallina Re: Wieczorami 14.07.03, 10:38
          lalabo napisała:

          >
          > kiniam

          a mozna by tak te mysl bardziej rozwinac?
          • lalabo Re: Wieczorami 14.07.03, 13:19
            kiniam nie od kinia chociaz blisko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka