mallina 26.06.03, 12:41 ze zawsze jak wracam z nauk to tutaj takie pustki sa? prosze o uczciwe i powazne wypowiedzi))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 12:43 Ja odpoczywam po pracy Tak na powaznie to jest to czas dla rodzinki i znajomych. Nie mam w domu netu, ale chyba ktoregos wieczoru pojde do kawiarenki, zeby z Wami pogadac Odpowiedz Link Zgłoś
agentcooper Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 12:48 ja roznie,czasami jestem a czasami nie.Pytanie - o ktorej wracasz z pracy, bo faktem jest ze Cie dawno nie widzialem na czacie. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:00 Agencie! ja nie wracam z pracy ja wracam jedynie z kursu jezyka niemieckiego..a wracam miedzy 18 a 20-zalezy od towarzystwa (no chyba ze Twoja odpowiedz byla skierowana do Foxy ) Odpowiedz Link Zgłoś
agentcooper Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:06 mallina napisała: > Agencie! > ja nie wracam z pracy > ja wracam jedynie z kursu jezyka niemieckiego..a wracam miedzy 18 a 20-zalezy > od towarzystwa > (no chyba ze Twoja odpowiedz byla skierowana do Foxy ) do Ciebie, ale np. wczoraj bylem 15 minut na czacie i Cie nie bylo...o ! Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:09 Ja też nie mam netu w domu....a wieczorami to spotykam się ze znajomymi itp..... Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 19:09 agentcooper napisał: > do Ciebie, ale np. wczoraj bylem 15 minut na czacie i Cie nie bylo...o ! o! bo tez wogole mnie nie bylo bylam na wieczornych zakupach, ot co.. Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:10 mallina napisała: > Agencie! > ja nie wracam z pracy > ja wracam jedynie z kursu jezyka niemieckiego..a wracam miedzy 18 a 20-zalezy > od towarzystwa > (no chyba ze Twoja odpowiedz byla skierowana do Foxy ) Malina Tobie to dobrze Nie musisz wstawac rano i leciec do pracy, super Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 19:07 foxy21 napisała: > Malina Tobie to dobrze > Nie musisz wstawac rano i leciec do pracy, super no jak na razie swoje odpracowalam)))) poza tym ten kurs to czasem straszna robota! Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:15 Ja akurat wieczorami najbardziej regularnie. Dziś też powinienem być. Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:17 ilhan napisał: > Ja akurat wieczorami najbardziej regularnie. Dziś też powinienem być. > O ktorej sie potykacie? Rozumiem, ze na czacie muzyka? Moze jutro zajrze Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 13:30 foxy21 napisała: > ilhan napisał: > > > Ja akurat wieczorami najbardziej regularnie. Dziś też powinienem być. > > > > O ktorej sie potykacie? > Rozumiem, ze na czacie muzyka? > Moze jutro zajrze Czat muzyka - w okolicach 21:30 już zwykle ktoś jest. Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:20 Nie mam netu w domu, więc do wyboru: pije piwko, oglądam tv, gram na kompie, czytam, bla bla bla, i spedzam czas z żoną.)))) Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:23 aric napisał: > Nie mam netu w domu, więc do wyboru: pije piwko, oglądam tv, gram na kompie, > czytam, bla bla bla, i spedzam czas z żoną.)))) ladnie, zona na koncu, piwko i tv przed nia Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:32 Napisałem przecież, że do wyboru. Często czynności te sie pokrywają. No ładnie, napiszesz coś i już ma na karku Świętą Inkwizycję. Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:38 aric napisał: > Napisałem przecież, że do wyboru. > Często czynności te sie pokrywają. > No ładnie, napiszesz coś i już ma na karku Świętą Inkwizycję. To taki jestes sprytny. Mozna tez wszystko naraz) Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 14:41 No spryciarz ze mnie straszliwy.) Oczywiście, że mozna naraz. Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 15:17 Ja zasadniczo, w tygodniu, jeśli nie piję , to siedzę na czacie między 21 a 23 jakoś tak. A na forum mało wchodzę bo jestem zbyt zjebana by coś mądrego napisać... Odpowiedz Link Zgłoś
gaspar4 Re: co robicie wieczorem? 26.06.03, 19:15 No gaspar z reguły na czacie przesiaduje między 21-szą a 23-cią,ostatnio z nickami z Władcy Pierścieni którego właśnie namiętnie czyta Odpowiedz Link Zgłoś
lalabo Wieczorami 14.07.03, 09:33 kiniam kulam konam ( barbarzynca ) ( czuly ) ( w ogrodzie) Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: Wieczorami 14.07.03, 10:38 lalabo napisała: > > kiniam a mozna by tak te mysl bardziej rozwinac? Odpowiedz Link Zgłoś